Jessica Biel jí doslova za pochodu. To, kde snídá, se dá jen velmi těžko představit

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Každý z nás si někdy vezme něco dobrého na zub s sebou třeba do postele. Jistě se shodneme na tom, že vychutnat si misku chipsů během sledování oblíbeného seriálu a u toho pohodlně lenošit je zkrátka příjemná odměna.

Jindy si s sebou něco k zakousnutí vezmeme do auta, když nestíháme. Někdo dokonce konzumuje jídlo cestou do školy nebo do práce. Na tom není vůbec nic divného. Jenže pak je tu Jessica Biel a její hodně zvláštní místo, kde se občas dokáže najíst…

Žena zvládne více věcí najednou

Oblíbená kráska Jessica Biel, kterou jsme mohli vidět například v romantickém filmu Na sv. Valentýna, není jen herečka či majitelka restaurace.

Jessica je žena mnoha skutků. Je také milující manželka a zodpovědná maminka. A jak už to tak u žen bývá, zvládne dělat více věcí najednou.

Inu… každá máma asi potvrdí, že kolikrát to ani jinak nejde. Když máte děti, zkrátka se naučíte stihnout během jedné činnosti třeba dvě další. A Jessica se to naučila taky.

Jessica jí i ve sprše

Pokud máte děti, pak jste možná někdy museli doslova slupnout snídani či oběd během cesty k doktorce na preventivní prohlídku.

Nebo jste si ráno uvařili kafe a odpoledne ji dopíjeli naprosto ledovou – to už je mimochodem taková klasika, kterou zažila snad každá maminka.

Jessica to však díky své zaneprázdněnosti posunula ještě o krůček dál. Ba co o krůček – rovnou o celý krok. Když nestíhá, nají se ve sprše.

„Tohle je prostě život matky,“ vysvětlila Jessica pro today.com. Pokračovala vysvětlením, že zkrátka nemá čas, protože se stará o své dítě a najednou si během dne uvědomí, že se sama nestihla najíst.

Hvězda se tím netají

Jessica se o pojídání jídla ve sprše rozepsala i na svém instagramu. Přidala fotografii, ke které napsala: „Ano. Jím ve sprše,“ zmiňuje people.com.

A nejde jen tak o nějakou drobnou svačinku, pod kterou byste si mohli představit třeba hrstku oříšků. Jessica přiznala, že si během sprchování vypila i kafe. Kdy jindy, když to během dne nestíhá? Takhle bylo alespoň teplé.

Herečka se tak netají tím, že si dokáže umýt hlavu během toho, co si dopřává rychlou snídani. Zatímco mnozí by si nedokázali představit vzít si s sebou jídlo do koupelny, Jessica k tomu naopak vybízí.

Podle ní byste to taky měli zkusit. Je to perfektní způsob, jak zvládnout více věcí najednou, i když jste milující maminka, která věčně nemá čas.

Zdroj: today.com, people.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz