Jennifer Lawrence prozradila perličku ze svého soukromí. Pochlubila se pizza sendvičem se zvláštní kombinací surovin

Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Celebrity se čas od času vytasí nějakou perličkou ze svého soukromí. Ať už jde třeba o vztahy nebo vzpomínky na dětství. Zkrátka se vždy najde něco, čím dokážou své fanoušky překvapit, či dokonce zaskočit.

Tu a tam se objeví i nějaká zmínka o stravování. Není žádným překvapením, že i celebrity některá jídla nejedí, pro jiné naopak mají slabost. S podobnou perličkou se pochlubila také oblíbená herečka Jennifer Lawrence.

Jennifer se nebojí být svá

Tuhle sympatickou krásku si většina lidí automaticky spojuje s filmovou postavou známou jako Katniss Everdeen. Mohli jste ji vidět v sérii filmů Hunger Games.

Tahle herečka se netají tím, že je v mnoha ohledech jednoduše svá. Už několikrát nás přesvědčila o tom, že řekne, co má zrovna na srdci.

Není výjimkou, že i dělá věci, pro které by třeba mnoho dalších nenašlo odvahu. To je prostě Jennifer, která si život užívá naplno.

Oblíbené jídlo si poskládala

Nejen celebrity, ale i obyčejní lidé mají oblíbená a méně oblíbená jídla. Určitě i vy máte něco, co vám chutná opravdu ze všeho nejvíce a čemu neodoláte.

Podobně je na tom i krásná Jennifer. Na rozdíl od většiny lidí ale nenašla zálibu v nějakém známém pokrmu.

Šla na to úplně jinak. Své oblíbené jídlo si totiž poskládala. A to hned z několika surovin, o kterých by kdekdo možná prohlásil, že dát je dohromady by ho nikdy nenapadlo.

Co má nejraději?

A co je tedy nejoblíbenějším jídlem Jennifer Lawrence alias filmové Katniss Everdeenové? Možná jste to o ní nevěděli, ale oním pokrmem je chilli pizza sendvič.

Že si takové jídlo snad ani neumíte představit? Jennifer ano. Sama ho popsala následovně: „Dáte si kousek pizzy, dáte do toho chilli, přidáte nudle a pak další kousek pizzy a pak to sníte jako sendvič,“ cituje cheatsheet.com.

Popřela, že by byla opilá, když ji to napadlo

Teď vám, stejně jako mnoha dalším fanouškům po celém světě možná proběhla hlavou myšlenka, jestli nebyla Jennifer posilněna alkoholem, když tohle na první pohled bláznivé jídlo poskládala dohromady.

Ona ale jakoukoli takovou myšlenku popírá. Jídlo sice vzniklo náhodou, ale rozhodně za střízlivého stavu.

Neprozradila sice, jak často si tuhle netradiční dobrotu dopřává, ale podle myrecipes.com nemá problém pochutnat si na oblíbeném pizza chilli sendviči i v rámci snídaně. Zkrátka kdykoli během dne, když má zrovna chuť.

Zdroj: cheatsheet.com, myrecipes.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz