Jessica Simpson má ráda slaninu. Sní ji však jen jediným způsobem

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Málokdo by ji neznal. Krásná americká zpěvačka a herečka, která proslula také díky své vlastní reality show. Když se vysloví Jessica Simpson, hned si tuhle sebevědomou ženu vybavíte.

Většina z nás ji vnímá jako módní ikonu. Je také milující maminkou. Jako mnoha jiným hvězdám ani ona neunikla nechtěné pozornosti a svého času byla terčem bulváru. Mnohé ale překvapila tím, že navzdory tomu všemu vždy zůstala svá. V tom je Jessica prostě výjimečná.

Neodolá dortíkům

Když se podíváte na Jessičinu dokonalou postavu, napadlo by vás, že je to žena, která neodolá máslovým dortíkům?

Miluje také sladké sušenky a různé dobroty, na které když se podíváte, automaticky vám začnou naskakovat nechtěná kila.

Jessica ale zná své hranice, a byť si čas od času dopřeje něco nezdravého a pořádně kalorického, stále si udržuje kondici.

Křupavé slanině neodolá

Jessica Simpson má očividně mnohem více oblíbených jídel. Ve své stravě má také několik preferencí, které možná přijdou druhým zvláštní.

Například pokud jde o slaninu. Křupavá slanina je v Americe nedílnou součástí klasické americké snídaně. A není žádným tajemstvím, že jí neodolá ani sama Jessica.

„Moje děti si ze mě dělají legraci, protože jím jen špičky slaniny,“ přiznala. O jejím přiznání informoval server mashed.com.

Fanoušci ji v tom podporují

Jessica se svým přiznáním o tom, že nejí celou slaninu, ale vždycky si pochutná jen na koncích, vyrukovala na sociální síti.

Pod fotkou s přiznáním se prakticky okamžitě začaly scházet různé komentáře. Některé byly pobavené, další fanoušci se tomu divili.

Našli se ale i tací, kteří v tomto způsobu konzumace slaniny povzbudili. Pod fotkou se tak objevovaly i komentáře, kde fanoušci psali, že také jí jen konce. „Miluji je, protože jsou křupavé,“ zmiňuje komentář jednoho z nich web today.com.

Byly doby, kdy zpěvaččina postava nevypadala tak dobře jako dnes. Byly totiž časy, kdy známá kráska nebyla spokojená s tím, jak vypadá.

Tehdy se spojila s výživovým poradcem a také trenérem. Nechala si sestavit jídelníček, dávala si do těla v rámci cvičení a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

A co Jessica jedla, když se snažila zhubnout? „K snídani snědla jedno celé vejce a tři bílky,“ prozradila Jessica. K obědu salát s grilovaným kuřecím masem, k večeři často jídávala rybu se zeleninou.

Zdroj: mashed.com, today.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz