Jennifer Aniston prozradila, co stojí za její bezchybnou postavou. Některé potraviny by naopak nestrčila do pusy

Zdroj: s_bukley / Shutterstock

Známe ji jako Rachel z legendárního seriálu Přátelé, který si získal miliony fanoušků po celém světě. Zahrála si ale i v mnoha filmech – namátkou zmíníme například Zkus mě rozesmát, Tohle je ráj, Záměna nebo Exmanželka za odměnu.

Jennifer Aniston je herečka s velkým H. Pro mnoho žen a dívek je vzorem, v očích spousty mužů zase nedosažitelnou modlou. Víme o jejích koníčcích, sledujeme její soukromý život. A víte, jaká jídla nemá tahle známá herečka zrovna v lásce?

Stále vypadá dobře

Ačkoli před pár dny oslavila již 53. narozeniny, postavu a vzhled by jí mohla z fleku závidět kterákoli mladší žena.

Co si budeme povídat – Jennifer i ve svém věku zkrátka vypadá skvěle. Vděčí za to aktivnímu životu a samozřejmě také stravě.

Jakožto herečka, která byla tolikrát oslovena pro ztvárnění některé filmové role, se musela udržovat v dobré kondici.

O Jennifer je známo, že jí sport není cizí. Mohli jsme ji vidět cvičit v posilovně nebo běhat po ulicích města. Na její postavě se ale odráží také skladba jejího jídelníčku.

Co obvykle jí?

Když se na Jennifer podíváte, můžete obdivovat nejen její postavu, ale také prakticky nestárnoucí pleť. Netají se tím, že za ní vděčí i stravě.

„Udržuje svou ledničku zásobenou zeleninou, vejci, několika proteinovými doplňky,“ prozradil na herečku web cheatsheet.com.

Jak se udržet v kondici?

Pro herečku je klíčové jíst zdravé jídlo. Práskla na sebe, že nedovolí, aby se její stravovací návyky vymkly kontrole.

Několikrát doporučila jíst co nejvíce organického ovoce a zeleniny, udržovat nízký příjem cukru, pít litry a litry vody a dobře spát.

Jennifer si jednou za čas také dopřeje něco nezdravého. Běžně omezuje pečivo, především pak tehdy, když se snaží shodit nějaké to kilo.

Zároveň ale přiznala, že už nedodržuje tolik pravidel, jako tomu bývalo dříve. Zná své tělo a ví, co si k němu může v rámci stravy dovolit.

Co by nikdy nesnědla?

Asi jako kdokoli jiný má i Jennifer svá více či méně oblíbená jídla. Ať už patříte mezi její skalní fanoušky, nebo ne, věděli byste, jaká jídla nemá zrovna v lásce?

„Nejsem fanouškem řepy nebo čehokoli s řepnou příchutí,“ cituje hereččino přiznání celebitchy.com. V její lednici byste nenašli ani kaviár.

Jennifer neodsuzuje mnoho jídel, pokud by ale měla vybrat ty potraviny, které jí nechutnají a dobrovolně by je nikdy nesnědla, byly by to právě řepa a kaviár.

Zdroj: cheatsheet.com, celebitchy.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz