Ivan Lupták se umí v kuchyni otáčet. Peče buchty a chodí na borůvky

Luptak
Zdroj: Nextfoto

Hvězda populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě je v reálném životě stejně sympatická a přátelská jako její seriálová postava Vojta. Ten patří v kamenické nemocnici k těm nejoblíbenějším stálicím už několik sérií.

Ivan Lupták určitě nemá o kamarády nouzi, v kuchyni se umí otáčet

A rozhodně nejde jen o pózu před kamerou. Charismatický herec si umí získat sympatie i ve svém reálném životě a nejedna žena si posteskne. Jak před časem Ivan po dlouhé úvaze přiznal, má přítele. To mu ovšem na popularitě neubralo, a pokud umí upéct pro kamarádky buchty, kterými se chlubí na svém instagramovém profilu, tak kdo by nechtěl takového kamaráda?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ivan Lupták (@luptaki)

A buchtami dozlatova vypečenými to rozhodně nekončí. Populární herec rád zajde i do lesa na borůvky, a tak určitě zvládne i voňavý a neodolatelný borůvkový koláč s drobenkou nebo lívance.

Rozhodně je to praktický a přínosný způsob, jak si od divadelních prken a studiových kamer odpočinout a ještě udělat radost svým blízkým. A se štíhlou a vypracovanou postavou, kterou mladý umělec má, si může dovolit své dobroty v hojné míře i konzumovat.

Sympatický je i jako herec

Ivan Lupták je především skromný a popularitu si nijak zvlášť nepřipouští. S úsměvem na rtech bere i stupidní zprávy, které o něm čas od času zveřejňují bulvární noviny. Pochopil, že to k popularitě patří.

Vlastně ani neví, jak jinak než s úsměvem, by měl řešit třeba článek, který popisoval, jak má pletky s jednou vdanou kolegyní ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Zájem fanoušků se však snaží brát pozitivně a chápe, že se lidé zajímají i o herce, kteří k nim pravidelně chodí prostřednictvím televizních obrazovek do domovů. A i novináři se musí něčím živit.

Popularitu ale občas bere i jako přítěž, protože ne všichni fanoušci umí posoudit, co je ještě přípustné a co už je obtěžující.

O povolání rozhodla až první herecká zkušenost

Pětatřicetiletý herec a rodák z Kladna původně ani nechtěl být hercem a po základní škole začal studovat výpočetní techniku se zaměřením na podnikatelskou administrativu. Ale nakonec si vybral jinou cestu a film Anglické jahody (2008) byl jeho startovní metou. Právě v tomto období si uvědomil, že potřebuje dělat něco kreativního, co ho naplní a učiní šťastným.

Seriál Ordinace v růžové zahradě, kde hraje mladého sympatického lékaře a dobrého manžela Radky (Anička Slováčková), nebyl jeho jedinou aktivitou mimo divadelní prkna. Naposled se na televizních obrazovkách objevil v seriálu Chlap.

Škoda, že se mladý všeuměl na instagramu nepochlubil podrobným videem, jak se umí v kuchyni a v zástěře pěkně otáčet. Určitě by měl velký úspěch.

Na pekáč buchet byl patřičně hrdý

S fanoušky se na instagramu alespoň podělil o své dojmy krátkou poznámkou:

„Ďábelský plán, buchty. Ale vždyť jsem je nikdy nedělal, varoval jsem se. No a? A odvážně jsem se do toho pustil. Tramtadadááá, seznamte se, můj pekáč buchet. Ale lidi, kdybyste jen věděli, jak byly ty buchty dobrý.“

Vtipnou fotku, v póze, ve které se někteří vtipálci chlubí vypracovaným břišním svalstvem, tak Ivan předvedl opravdový pekáč buchet, za což ho pochválily i herecké kolegyně Anička Slováčková a Jana Plodková.

Zdroj: Instagram, Novinky

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz