Horoskop: Na návštěvě odmítají, doma ale tito jedinci spořádají snad úplně cokoli

Zdroj: Shutterstock

Každý z nás nejspíš zažil hosty, kteří se námi nachystaného pohoštění ani nedotkli. Řada lidí na návštěvách jednoduše nejí, protože jim to přijde hloupé. A to přesto, že je naprosto jasné, pro koho jsou brambůrky a chlebíčky nachystány. Někdy to ale zachází opravdu do extrému.

Pokud si pozvete kamaráda na odpolední pokec a on si dá jednu brambůrku, zatímco zdvořile odmítá dokonce i sklenici vody, je to sice něco, co vás dokáže pořádně nakrknout, neděláte si ale starosti. Jenomže pokud u vás někdo přespává a několik dní přežívá jenom na vzduchu, je to už trochu divné.

Pokud k těmto lidem patří Panny, Štíři a Berani, nemusíte mít strach. Ti totiž jednoduše mají v povaze najíst se pouze doma a mezi lidmi obvykle jídlo odmítají. Mají k tomu své důvody. Po jejich návštěvě vám na stole zůstane všechno jídlo, které jste jim přichystali, zatímco oni dny svého půstu dojídají doma.

Panny před lidmi nejedí

Lidé, kteří se narodili ve znamení Panny, jednoduše před lidmi nejedí. Na večeři nebo oběd s kamarády snad nikdy nešli, svačiny do školy si zásadně nenosili, na návštěvách si dají maximálně kávu, i tu ale obvykle raději odmítají.

Pro Panny je jídlo něčím, co si vychutnávají pouze doma, maximálně v rodinném kruhu či v přítomnosti přátel. Jde u nich o téměř posvátný akt, který se jednoduše mimo domov neprovozuje. A ačkoli tak někdy působí jako podivná stvoření, která týden k životu nepotřebují víc než sklenici vody, doma pak spořádají vše, na co přijdou.

Štíři si hlídají složení každého pokrmu

Štíři jsou lidé, kteří nutně potřebují vědět, co do svého těla dostávají. Pokud jim nabídnete zabalenou čokoládu nebo nějakou energetickou tyčinku, po dlouhém přezkoumání jejího obalu ji od vás převezmou. Jídlo, které jim donesete na talíři, ale odmítnou.

Neznají totiž jeho přesné hodnoty, což se jim nelíbí. Nejde jim ani o hubnutí, ani o životní styl, jednoduše jenom chtějí vědět, kolik toho za den snědli a v jakém složení. Ačkoli tak na tom vlastně nezáleží, zkrátka se u vás nenajedí a platí to i pro restaurace, kde si dají maximálně něco k pití.

Berani jsou extrémně vybíraví

Berani na první pohled snědí všechno. V restauraci je vidíte dávat si obrovské porce nezdravých jídel, jakmile je ale pozvete na oběd k vám, odmítnou. Pravděpodobně cokoli, co uvaříte, totiž bude obsahovat nějakou z potravin, kterou nejedí.

Beranům vadí každé druhé jídlo, a proto i v restauracích mají už vyhlédnuté obědy, ve kterých se jejich nenáviděné potraviny nenachází. Když se jich zeptáte, co nejedí, napíší vám kilometrový seznam. I tak ale pravděpodobně na něco zapomenou a jistě se to pak objeví před nimi na talíři, když se u vás posadí ke stolu. Proto raději odmítají preventivně úplně vše.

Zdroj: Purewow, Awol, Pinkvilla

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz