Iva Frühlingová se už modelingu nevěnuje. Prý je tlustá úplně všude

Zdroj: Nextfoto

Iva Frühlingová se dnes věnuje především zpěvu. Je ale také příležitostnou modelkou. V posledních letech se tomuto oboru spíše vyhýbá, a to hned z několika důvodů. Jedním z nich je i to, že se na to necítí, protože na to prý nemá postavu.

ve 14 letech fotila Frühlingová snímky ve spodním prádle. Díky tomu se také stala jednou z nejmladších modelek, která se od nás podívala do Paříže. Dnes Iva tvrdí, že modeling nikdy neměla ráda.

Práce jako každá jiná

V roce 2013 Iva uvedla, že modeling je pro ni práce jako každá jiná. „Přijdu, odpracuju si a jdu. Jak to vidí lidé, je mi jedno,“ odpověděla v rozhovoru pro Deník na dotaz, zda není modeling jen o bohatství a pozlátku.

Dnes už to však zpěvačka vidí jinak. „Mě zajímá lidská duše. Měla jsem to tak asi vždycky. Proto v rádiu dělám jakési psychologické úterky, kde rozebírám různá témata s odborníky. A mám doma knihovnu plnou knih s psychologickým zaměřením. Také proto jsem modeling vlastně nikdy neměla ráda,“ vysvětlila pro iDNES.

Na modeling jsem tlustá

Dnes se modelingu Iva nevěnuje především proto, že na to prý nemá postavu. „Sama už být modelkou nemůžu. Jsem tlustá. Úplně všude. Nikdy jsem si váhu hlídat nemusela, všichni si mysleli, že jsem anorektička, a teď jsem překvapená, co se to děje,“ svěřila se v rozhovoru pro Super.

Aktuálně se Iva věnuje moderování v rádiu a také tvorbě hudby. V současné chvíli začala tvořit novou písničku s muzikantem z kapely UDG. Ráda by se také věnovala psaní další knihy, protože jí přišla nabídka od vydavatelství.

Bohužel na to prý nyní nemá vůbec čas. Ke všem svým činnostem totiž navíc začala fotografovat modelky. Zkouší tak nyní práci z druhé strany fotoaparátu. A jak podotýká, vůbec jí nevadí, že ona sama už se modelingu nevěnuje.

Zdroj: Super, OnlyU, iDNES, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz