Iva Kubelková díky tanci zhubla jednu konfekční velikost. Fanoušky dráždí sekáním trávníku v plavkách

Iva_Kubelkova_Martin_Pragr_StarDance
Zdroj: Nextfoto

Blíží se další řada úspěšné taneční soutěže StarDance. Ta jako vždy i letos nabízí mnoho slavných tváří. Jednou z nich je i modelka a moderátorka Iva Kubelková, která popsala, jak zhubla díky dřině na tanečním parketu.

Tanec je náročný pohyb pro celé tělo a vyrýsovanou postavu po účasti v soutěži mělo již mnoho žen. Nyní přišla na řadu i modelka a moderátorka Iva Kubelková.

S partnerem si sedli

K modelce byl přiřazen tanečník Martin Prágr. Kubelková neskrývala počáteční obavy.

„Byli jsme podobně jako všichni ostatní čerstvě vykulení z toho, že je vám někdo přidělen a víte, že s ním budete muset absolvovat velkou náročnou štreku,“ uvedla pro Lifee.

Nakonec si prý ale sedli a jejich spolupráce na parketě probíhá bez problémů. Tedy bez problémů mezi partnery, protože těch fyzických modelka pár měla.

Tělo dostává zabrat

Například taneční boty byly ze začátku peklo. Iva měla odřené nohy plné modřin.

„Snažím se nohy extrémně nevystavovat zátěži, abych se úplně neodrovnala. A musím říct, že ty boty už se trochu vytáhly, takže je to lepší. Byl to takový klasický začátek, než se boty trochu ochodí,“ přiznala.

Při tanci však dostává zabrat celé tělo, což vede k úbytku váhy. Pociťuje to na sobě?

„To ano, to jsem zhubla, ale kila vám nepovím. Oblečení na mně plandá,“ přiznává s tím, že zhubla z velikost 38 na 36.

Modelka však nikdy neměla s váhou problémy a nemusela držet žádné speciální diety. Jediné její specifikum v jídelníčku prý bylo a je to, že nesnídá.

Změna postavy potěšila fanoušky

Její vyrýsovaná postava potěšila fanoušky. Není se čemu divit, když Kubelková seká trávník v plavkách.

„Můj dnešní relax. Máte taky posekáno?“ napsala moderátorka pod příspěvkem na sociální síti Instagram. Na fotografii pózuje v bikinách se sekačkou. Ihned se tak spustila lavina žádostí o posekání trávy.

„Nechcete mi taky posekat? Myslím, že to letos aspoň jednou bude ještě potřeba,“ nenechaly na sebe čekat obdivné komentáře.

Aby však nedošlo k mýlce, tak za postavou Kubelkové nestojí jen momentální tréninky, ale i další cvičení.

„Cvičím kruhový trénink, snažím se nejméně 2x týdně podle toho, jak stíhám. Pro mě nejlepší způsob formování postavy,“ svěřila se například v září 2021 pro deník Blesk.

Jak se tvrdá dřina na parketě promítne do výsledků během přímých přenosů? To se již brzy dozvíme! Na další řadu se totiž mohou diváci těšit již 14. října.

Zdroje: Lifee, Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz