Ingredience, kterou si Scott Foley dává na vajíčka, by se kdekomu zhoupla v žaludku

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Máte rádi míchaná vajíčka? Většina z nás si je s chutí dá třeba ráno ke snídani. Připravujeme si je tak, jak je máme nejraději. Někdo s osmaženou cibulkou, jiný přidá na kostičky nakrájenou šunku.

Každý je zkrátka milujeme trochu jinak. Cibulka, šunka nebo třeba slanina asi v kombinaci s míchanými vajíčky nikoho nepřekvapí. Pokud tedy nejste Scott Foley, který mnoho lidí šokoval zprávou o tom, co si na míchaná vajíčka s oblibou přidává on.

Míchaná vajíčka trochu jinak

Inu… kdyby jen trochu. V případě Foleye je to totiž podle mnohých lidí za hranou, a jeho snídaňová kombinace dokonce některým houpe žaludkem.

I Scott a jeho rodina milují míchaná vajíčka a rádi si je dávají ke snídani. Nesmí chybět křupavý toust, silná káva a sklenka džusu.

A ještě něco. Arašídové máslo. Herec ze seriálů Dawsonův svět nebo Felicity, který se objevil i v epizodních rolích oblíbeného seriálu Dr. House, miluje na vajíčkách arašídové máslo.

Netradiční kombinace

V USA je konzumace arašídového másla poměrně běžná záležitost. Seženeme ho i tady u nás, ale co si budeme povídat – na chuť mu přijde jen málokdo.

Namazat si v Americe arašídové máslo na sušenky, toust nebo třeba na vafle je něco úplně normálního. Ba dokonce je to velmi častá snídaně.

Ale v kombinaci s vajíčky? To už je podle mnohých extrém. Scott Foley zveřejnil na svých sociálních sítích video, ve kterém si na míchaná vajíčka přidává pořádnou vrstvu arašídového másla.

Video se velmi rychle stalo virálním, ale jeho fanoušci se nemohli sžít s představou, že by měli jít po stopách svého idola a jíst míchaná vajíčka potřená arašídovým máslem.

„Je to rodinná záležitost,“ konstatoval herec na videu, které během krátké chvíle posbíralo několik tisíc lajků, píše people.com.

Naučil to i svého syna

Zatímco mnoho fanoušků jen při pouhé představě konzumace vajíček s arašídovým máslem pociťuje odpor, nikdo se asi nebude divit tomu, že Scott tuhle netradiční kombinaci naučil milovat i svého syna.

Jak sám řekl, je to rodinná záležitost. A jak každý rodič potvrdí, děti jsou odrazem svých rodičů. Nikoho tedy nepřekvapí, že i Scottův syn Konrad míchaná vajíčka s arašídovým máslem navrch miluje.

Ve videu se dokonce Scott svého synka dotazuje: „Chceš na vejcích více arašídového másla?“ a malý synátor nadšeně vykřikuje „ano“, píše today.com.

Zdroj: people.com, today.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz