Ilona Csáková se pochlubila vosím pasem. Za dokonalou postavu sklízí samou chválu

Zdroj: Nextfoto

Ilona Csáková už loni v dubnu ukázala na sociálních sítích fotografie, na kterých bylo vidět, že výrazně zhubla. Figuru si v současné době udržuje a u každé nové fotky na jejím instagramu se tak objevuje mnoho pozitivních komentářů. A to poslední, na níž má zpěvačka vosí pas, není výjimkou.

„Často se mě ptáte, jak se mi podařilo shodit těch pár kil. Změnila jsem stravovací návyky,“ vysvětlila už před časem zpěvačka na sociální síti. Doplnila tehdy, že si oblíbila takzvaně low carb dietu.

Diet vyzkoušela mnoho

Jak web Jíme to psal už v minulosti, Ilona ve svém životě vyzkoušela nejednu dietu. Několikrát se jí zhubnout podařilo, váha šla ale obvykle kvůli jojo efektu zase nahoru.

Zpěvačka se nikdy netajila tím, že se na sobě snaží pracovat, bohužel se jí to ale nedařilo. Až před rokem přišla změna, které se prozatím drží.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 🅘🅛🅞🅝🅐 🅒🅢🅐́🅚🅞🅥🅐́ (@ilonacsakova)

Ačkoli server Pro ženy připomíná, že si nechala postavu vymodelovat ultrazvukovou liposukcí stehen a pasu, low carb dieta rozhodně také udělala své. A Csáková se tak teď může těšit z milých vzkazů na sociálních sítích.

Podpora fanoušků

Ilona se nedávno předvedla na instagramu v novém modelu, který podle svých slov pořídila v oblíbeném obchodě.

Na snímku jde vidět, že zpěvačka se může pochlubit vosím pasem. A sledující se hned pustili do chvály.

Někteří podotkli, že oblečení zpěvačce velmi sluší, jiní pochválili její vzhled celkově. Je jasné, že takové vzkazy jsou pro ni motivací k tomu, aby si novou figuru udržovala i nadále.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Jíme To

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz