Denisa Nesvačilová ze stresu zhubla a má problémy s ekzémem. Snaží se ale všechno brát s nadhledem

Zdroj: Nextfoto

Psychické a fyzické zdraví se navzájem ovlivňují. To je nezaměnitelný fakt, o kterém ví své například i herečka Denisa Nesvačilová. Ta má kvůli stresu problémy nejen s pletí, výrazně také v poslední době zhubla.

Na své sociální síti se v poslední době Denisa chlubí fotkami z dovolené. Je na nich často v plavkách a mnoho lidí si všimlo, že je herečka čím dál hubenější. Že by za to mohl stres spojený s kauzou okolo ní a Petra Kolečka?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Denisa Nesvačilová (@denisanesvacilova)

Snaží se všechno brát pozitivně, ale…

Je to už nějaký čas, co si Petr Kolečko vzal českou modelku Anetu Vignerovou. Denisa Nesvačilová nesla situaci kolem svého bývalého partnera velmi těžce.

„Já si myslím, že je důležité nebrat se v životě tak vážně a umět si ze všeho udělat legraci a v dobách temna věřit, že bude zase světlo,“ cituje slova herečky server TV Nova.

I přesto, že se pokouší na všechno dívat s nadhledem, přiznala se, že nějaké ty problémy ji stále trápí. Kvůli stresu prý například měla potíže s ekzémem, který se jí objevil po celém těle.

Vyhledala odbornou pomoc

Herečka podle svých slov musela vyhledat pomoc lékařů. „Léčba pokračuje dobře a úspěšně. Měla jsem teď nějaký kolaps, protože jsem měla stres a byla jsem hodně unavená. To horko tomu taky nepřidalo, takže jsem se zase lehce osypala,“ přiznala.

Vysvětlila, že kromě různých směsí bylinek, které používá, vyzkoušela také akupunkturu. A ta jí prý skvěle zabrala. To, že výrazně hubne, ona sama přičítá také stresu. Zároveň ale tvrdí, že se všechno snaží brát s klidem a že žádné závažnější problémy nemá.

„Je pravda, že jsem nějaká kila zhubla, protože byl stres. Taky mám psa, který mě nutí chodit na dlouhé procházky,“ vysvětluje s tím, že fanoušci o ni nemusí mít v žádném případě strach.

Zdroj: TV Nova, Instagram, Super, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz