Alžběta Kolečkářová zhubla 25 kilogramů. Nebyla se sebou spokojená

Zdroj: Profimedia

Alžbětu Kolečkářovou proslavila druhá řada soutěže Česko Slovenské SuperStar. V té si vyzpívala krásné 6. místo. Už tehdy byla mnoha lidem sympatická, a to i přesto, že nepatřila k nejhubenějším. V posledních měsících se ale výrazně proměnila a zhubla 25 kilo.

Není to tak dávno, co její partner spáchal sebevraždu. Vyrovnat se s takovou ztrátou pro zpěvačku rozhodně není lehké. I přesto se snaží pracovat na tom, aby byl její život plnohodnotný.

Synové ji drží nad vodou

Alžběta Kolečkářová se stará o své dva syny, na které po smrti partnera zůstala sama. Právě děti ji ale podle jejích slov drží nad vodou. Kromě toho se také snaží věnovat pohybu, aby nemyslela na špatné věci.

„Doporučuji především sport a čistou hlavu. To mně osobně pomáhá udržet pozitivní mysl a klid v duši. Což je dnes o trochu zapeklitější úloha než kdy předtím,“ vysvětlila pro Blesk.

I díky tomu se jí podařilo v poslední době výrazně shodit, co ale pomohlo nejvíce, je podle Kolečkářové změna stravování. Stravuje se vyváženou stravou a myslí na své psychické i fyzické zdraví.

Nebyla se sebou spokojená

Serveru Pro ženy se Alžběta přiznala, že především po porodech se sebou nebyla spokojená. „Měla jsem okolo 90 kilogramů. Mám 157 centimetrů, takže jsem byla opravdu obrovská. A nebylo mi to příjemné,“ vysvětlila.

Nyní se snaží udržovat váhu kolem 65 kilogramů. „Příčin mojí nadváhy bylo několik. V prvé řadě je to jídlo večer. Potom samozřejmě sladkosti. A nedostatek pohybu,“ shrnuje.

S tím vším se rozhodla zpěvačka zatočit a pořádně na sobě zapracovala. A vyplatilo se. Od baculky, která tehdy ohromovala svým hlasem diváky i porotu pěvecké soutěže, je dnes k nepoznání.

Zdroj: Pro ženyAha!Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz