Jitka Boho je už dávno na předporodní váze. Zhubla díky dětem, krabičkovou dietu jí rozmlouvali

Zdroj: Nextfoto

Modelka a zpěvačka Jitka Boho porodila svého syna Tadeáška koncem minulého roku. Už v únoru toho letošního ale byla na své původní váze, kterou si doposud drží. Jaký je její zázračný lék na hubnutí a ploché bříško?

Jitka je už od svých 15 let vegetariánkou. Snaží se dodržovat vyváženou stravu a postavu měla vždy dokonalou. Kilogramů po porodu se nebála, tak nějak tušila, že se jich zase snadno zbaví.

Neustálý pohyb kolem dětí

Po porodu Jitka rozhodně neměla čas na nějaké cvičení. Na druhou stranu s dětmi se naběhala i tak až dost. A právě to bylo podle jejích slov důvodem, proč se jí podařilo zhubnout, píše Aha!

Serveru se totiž Jitka přiznala, že jinak jí úplně všechno, dokonce si velmi ráda dopřává brambůrky. Z jídelníčku pouze vynechává maso a zařazuje na něj velké množství ovoce a zeleniny.

Na svém instagramu pak v době po porodu modelka motivovala ty, kteří se snaží se svou váhou něco dělat.

„Pokud jste na tom podobně, nevzdávejte to, já to taky nevzdám a budu makat. Mám pak ze sebe lepší pocit, to se ví, o energii a čistější hlavě nemluvě,“ napsala tehdy.

Podle některých to přehání

Ačkoli je dávno na své předporodní váze, stále na sobě pracuje. V jednu chvíli se dokonce na sociálních sítích přiznala, že přemýšlí o krabičkové dietě. To se ale jejím sledujícím nelíbí.

„Omlouvám se, ale když lidé jako vy mají potřebu uvažovat nad krabičkovou dietou, co to má být? To jako vážně?“ psala pod snímek jedna z fanynek.

Někteří lidé Jitku Boho obdivují a nechápou, jak se jí daří udržet v tak skvělé kondici. Podle jiných už to přehání a měla by se držet váhy, na které momentálně je. Ona sama ale prý cítí mnoho míst, na kterých by mohla přidat.

Zdroj: Expres, Blesk, Aha!, Kafe, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz