Horoskop: Vaření je pro ně otrava. Z těchto lidí nikdy nebudou šéfkuchaři

Zdroj: Shutterstock

Je krásné, když nám někdo jiný uvaří, někdy je ale potřeba, abychom přidali ruku k dílu i my. Ačkoli v mnoha domácnostech je jasně určeno, kdo se stará o přípravu oběda, někdy člověk onemocní, a spoléhá tak například na svého partnera. Existují ale lidé, kteří jsou v tomto případě bezradní.

Lev, Beran a Střelec jsou v takových případech rádi, že existuje rozvoz jídla. Sami by totiž svou nemocnou polovičku sotva pohostili krajícem chleba s máslem. A to ať už se jedná o ženu, nebo o muže. Lidé narození v těchto znameních podle horoskopu z velké části patří k těm, co nikdy vařit doma nebudou.

Hvězdy upozorňují na to, že mezi těmito lidmi mohou být i dobří kuchaři. Ačkoli však výjimka potvrzuje pravidlo, vlastnosti Lvů, Beranů a Střelců jsou důvodem toho, že tato znamení patří obecně k těm, co se v kuchyni moc neorientují.

Lev hledá jednodušší cestu

Lvi jsou na jednu stranu lidé, kteří se rádi předvádí a jsou středem pozornosti. Ve vaření to ale obvykle neplatí. Osoby narozené v tomto znamení mají totiž tendenci hledat v životě vždy tu jednodušší cestu k cíli. A to úplně ve všech ohledech.

Než se pokoušet o vaření, které jim nikdy nijak nešlo, udělat v kuchyni nepořádek a pak ho půl dne uklízet, to raději obětují pár korun a objednají v případě nouze třeba pizzu. Pokud se chtějí blýsknout, sáhnou hlouběji do kapsy a nechají si přivést něco více luxusního, rozhodně ale nebudou trávit čas v kuchyni, když to není nutné.

Beran nikdy vařit nemusel

Beran se narodil, jak se říká, se zlatou lžičkou v puse. Jako malý doma příliš nepomáhal, rodiče ho dost rozmazlovali a dovolili mu úplně všechno. Zatímco si venku hrál s přáteli nebo seděl u počítače, na stole vzniklo jídlo, vždy došel až k hotovému.

Lidé narození ve znamení Berana tak nemají ponětí, co všechno vlastně vaření obnáší. Netuší, jak by měli začít, neznají ani základy žádných receptů, při vaření těstovin hledají návod na internetu. Ve většině případů tak tito lidé spoléhají vždy na ostatní ve své domácnosti.

Střelec se bojí katastrofy

Střelec už se párkrát vařit pokoušel, nedopadlo to ale dobře. Co může, to připálí, přesolí, vysype, vylije a zničí. Vzhledem k tomu, že mají tito lidé tendenci k sebelítosti, když se jim něco nepodaří, dlouho si to pamatují a raději se pak činnosti vyhýbají.

Právě proto řada Střelců považuje kuchyni za místo, kterému je lepší se vyhnout. Pokud totiž jejich partner onemocní, možná by mu česnečka udělala dobře, na druhou stranu zakouřená kuchyně plná rozbitého nádobí a polévka, která se ani z poloviny nepovedla, by mohly také přitížit.

Zdroj: Amber zodiac horoscope, Healthy food near me, Instafeed

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz