Berenika Kohoutová chce, abyste milovali svoje špeky. Focení obálky pro časopis přesto odmítla

Zdroj: Nextfoto

O Berenice Kohoutové je známo, že smysl pro humor téhle sympatické herečce a zpěvačce rozhodně nechybí. Nikoho snad nepřekvapí, že dokáže otevřeně mluvit prakticky o čemkoli. S fanoušky sdílela i intimní informace o tom, jak se po porodu dcerky Loly změnilo její tělo.

I když možná nepatří mezi prvoplánové krasavice, na jisté jiskře a kouzlu osobnosti to Berenice ani zdaleka neubralo. Na sociálních sítích se dokonce nestyděla zveřejnit odvážnou fotku a přiznat, že miluje své špeky.

V zimě hubne, v létě bojuje s nadváhou

Již dříve Berenika přiznala, že tak trochu vybočuje z davu, protože na rozdíl od mnoha žen v zimě hubne a v létě naopak bojuje s nadváhou.

Prozradila, že se v jídle snaží hlídat a řídit se zdravým selským rozumem. Dietní boty dle svého názoru nedělá, ale diety jako takové držet nechce.

Svoji postavu dokáže brát s humorem, zkrátka tak, jak to má být. Miluje bílé víno, které si ale neodepře jen proto, že si musí hlídat figuru.

Miluj(t)e své špeky

Berenika je, co se svého soukromého života týče, na sociálních sítích poměrně aktivní a ke svým fanouškům je otevřená a sdílná.

Na svém Instagramu dokonce sdílela fotku, na které se ukázala pouze v plavkách. Přidala k tomu popisek, že miluje své špeky.

Má napilno

Během posledních dvou let měla Berenika opravdu hodně napilno. Stihla toho mnoho, porodit dceru, vdát se nebo třeba vydat desku.

Nabitý diář a fakt, že je neustále v pohybu, se zasloužil o to, že Berenika po porodu zhubla. Změny si nešlo nevšimnout. Pro časopis Vlasta ale přiznala, že hubnutí neměla v plánu.

„Celý život je mi jako herečce vštěpováno, že bych měla být hubená – už kvůli kameře, která přidává kila. Ale poslední dobou jsem se od toho nějak osvobodila a paradoxně jsem sama od sebe zhubla. Jsem se sebou naprosto v pohodě,“ přiznala otevřeně Berenika Kohoutová.

Zdroj: Vlasta.cz, Instagram, zeny.iprima.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz