Horoskop: V tomto teplém týdnu zařaďte do jídelníčku potraviny podle hvězd

Zdroj: Shutterstock

Vedra tohoto týdne jsou sice neskutečná, dají se ale přežít i díky nastavení vašeho jídelníčku. Někdy to chce zaměřit se spíše na studené pokrmy a nápoje, vynechat mastná a tučná jídla, někomu ale hvězdy tento týden naopak doporučují využít horkého počasí a posedět s přáteli u grilování.

Řada lidí už letos určitě prohlásila, že je letos takové horko, že ani na jídlo chuť nemají. Pravda je, že dát si k obědu guláš se šesti, když je venku 40 stupňů ve stínu, není úplně příjemná myšlenka. Na druhou stranu existují jídla a nápoje, které naopak parné dny dovedou vylepšit.

A právě tento týden si hvězdy pro tři znamení připravily návod na to, jak horké dny přežít. Některá znamení by tento týden měla do svého jídelníčku zařadit konkrétní potraviny, díky kterým se jejich noční můra změní v příjemné letní dny.

Váhy by měly spoléhat na ovoce a zeleninu

Váhy patří obecně ke znamením, která nahrazují často jídlo pitím. Někdy jsou schopné od snídaně až do večeře nejíst, na druhou stranu ale vypijí i čtyři litry vody denně. To je sice v tomto vedru v pořádku, na druhou stranu ale tělo potřebuje i energii.

A to ne z cukrů, které obsahují slazené nápoje. Podle horoskopu by se tento týden měly Váhy spolehnout na čerstvé ovoce, ze kterého si mohou udělat smoothie. To poslouží částečně jako nápoj, zároveň ale také jako chutná svačinka. Kromě jahod, banánů a pomeranče navíc můžete do nápoje zařadit i špenát nebo okurku.

Lev se blýskne během grilování

Pokud plánujete nějakou pořádnou grilovačku, tento týden je k tomu ta nejlepší příležitost. Během dne totiž nikdo nemá kvůli teplotám na jídlo ani pomyšlení a večer, když se trochu ochladí, budou všichni pořádně hladoví.

A to je ten nejlepší čas pro to, aby se Lev blýskl tím, jaký parádní steak, grilovaný sýr nebo nakládanou zeleninu umí udělat. Užijte si večerního chladnějšího počasí u grilu a ukažte přátelům, že i v tyto horké dny se dá udělat večeře elegantně a chutně.

Blíženci vyzkouší nové kombinace

Udělat si jeden den k obědu studený těstovinový salát není problém, takové jídlo se ale nedá jíst celé léto. Pro Blížence je tak podle horoskopu tento týden vhodné začít zkoušet nové kombinace. Studené se dají jíst i jiné saláty, než jen ty těstovinové.

Zajímavá může být například i kombinace kukuřice, mrkve a česneku nebo jen zeleninový salát s lososem a kouskem pečiva. Vynikající studený pokrm je například i sushi, takže pokud patříte k těm Blížencům, kteří ho ještě neochutnali, teď je ten správný čas.

Zdroj: The every girl, Better Butter, Spoon university

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz