Christina Aguilera zhubla 18 kilogramů. Jídlo si nechala dovážet

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Christina Aguilera je bezesporu popovou ikonou, která se pro mnoho žen a dívek po celém světě stala vzorem a inspirací. Svého času si nešlo nevšimnout, že zpěvačka viditelně přibrala. Stále byla krásná, jen oplácanější a s několika kily navíc. 

Poté ale své fanoušky a v podstatě i celé okolí šokovala neuvěřitelnou proměnou. Za pár měsíců totiž dokázala něco, o co se mnoho lidí marně pokouší klidně i celé roky.  

Proč šla její váha postupně nahoru? 

I když je neslušné řešit u žen jejich váhu, pokud jste oblíbená zpěvačka, která svými hity proslula po celém světě a fanoušky tak máte úplně všude, bohužel se i tomuto druhu pozornost nevyhnete. To už je zkrátka nedílná součást života slavných. 

„Christina Aguilera přibrala z mnoha důvodů. Těhotenství bylo jedním z nich,“ odhaluje stylecraze.com. Právě během těhotenství začala přibírat a nějaké to kilo zpěvačce zůstalo i po narození syna.  

Následně šla váha dolů, protože zpěvačka dodržovala dietu. Jenže poté přišel rozvod, který na psychice nepřidá a váha zase lezla nahoru.  

V životě zpěvačky se toho v průběhu let dělo tolik, že nevěnovala pozornost tomu, jak se emocionálně cítí, což se projevovalo fyzicky. Její přibývání na váze bylo neustále kritizováno. 

Skočila do toho po hlavě 

V určitý moment nastal v životě krásné zpěvačky zlom. Tehdy se rozhodla, že již nechce čelit tlaku okolí, pokud jde o její váhu. 

Začala hubnout a skočila do toho po hlavě. Dodržovala stravu, při které přijímala cca 1600 kalorií denně. Jídlo si nechala dovážet. 

Držela také tzv. duhovou dietu, kdy konzumovala pouze potraviny podle jejich barvy. Tvrdá dřina se vyplatila – zpěvačka dokázala zhubnout 18 kilogramů. 

Jídlo si nechala dovážet 

Christina se netají tím, že si jídlo nechávala dovážet. Dalším důležitým cílem, který si dala ohledně svého hubnutí, bylo mít doma jen zdravé jídlo. 

„To jí pomohlo, aby si více uvědomila, jak lépe vybírat stravu,“ vysvětluje wellnesswarrior.org. Zpěvačka rozhodně nebyla první ani poslední hvězda, která si to v tomto ohledu ulehčila. A proč ne? 

Už nikdy více 

Zpěvačka se přiznala, že si nedokáže prohlížet své fotografie z období milénia. Nechala se slyšet, že v té době cítila obrovský tlak na svůj vzhled. 

Dokonce řekla, že nesnášela být hubená. „Je pro mě těžké dívat se na své fotografie z té doby, protože si pamatuji, že jsem se cítila tak nejistě,“ cituje zpěvačku thesun.co.uk

Zdroj: stylecraze.com, thesun.co.uk, wellnesswarrior.org 

Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz