Zpěvačka Susan Boyle po vítězství v soutěži zhubla 20 kilogramů. Oči jí otevřela cukrovka

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Susan Boyle je skotská zpěvačka, která se dostala do popředí po svém působení v soutěži Britain’s Got Talent. V soutěži sice nevyhrála, ale i tak dokázala oslovit miliony lidí po celém světě a její jméno se stalo široce skloňovaným pojmem. 

Účast v soutěži a objevení jejího talentu nastartovaly Susaninu kariéru. Zatímco po kariérní stránce Susan stoupala stále vzhůru, na osobní rovině už to tak růžové nebylo. Například pokud šlo o její váhu. 

Znali jsme ji jako sympatickou boubelku 

Když se Susan Boyle objevila v soutěži Britain’s Got Talent, nikdo by si nepomyslel, že má postavu modelky. Do té měla hodně daleko. 

Susan tak diváci a její pozdější fanoušci mohli vidět jako sympatickou dámu s kily navíc. Byla to boubelka každým coulem.  

Skotská zpěvačka bojovala s váhou už od dětství. „Její dětství bylo plné šikany a to jen proto, že měla nadváhu,“ odhaluje bolestivou minulost c.com

Zhubla neuvěřitelných 20 kilogramů 

Všem spadla brada až k zemi v okamžik, když se zpěvačka původem ze Skotska začala na veřejnosti ukazovat ve svém novém těle. 

Prošla totiž neuvěřitelnou proměnou. Sympatická Susan totiž dokázala shodit přes 20 kilogramů. „Vypadá štíhlejší a zdravější, září štěstím víc než kdy jindy,“ píše o talentované zpěvačce stylecraze.com.  

Cukrovka jí otevřela oči 

Jedním z důvodů, kvůli kterým se Susan rozhodla pro tak markantní proměnu, bylo diagnostikování cukrovky 2. typu. 

Jako asi každá žena se chtěla cítit dobře ve svém těle, ale otevřeně přiznala, že právě tahle nemoc jí otevřela oči.  

„Tento alarm v podobě diabetu 2. typu ji přiměl k důsledné práci na své kondici a vzhledu,“ zmiňuje gudhealthtips.com její cestu za štíhlejší postavou.  

Jak to dokázala? 

Pokud si na někom všimneme úbytku hmotnosti, okamžitě nám hlavou proběhne otázka, jak to dotyčný dokázal. U Susan tomu samozřejmě nebylo jinak. 

Její fanoušky i okolí zajímalo, jak to zpěvačka dokázala, že zhubla tolik kilogramů a co musela udělat pro svoji viditelnou proměnu. 

„První věc, kterou Susan Boyle udělala, aby zhubla, bylo omezení cukru a sladkostí,“ odhaluje cheatsheet.com. Musela se vzdát své tolik oblíbené čokolády a dortíků. 

Přestala pít sodu a sladké džusy, ze svého jídelníčku vyškrtla většinu zpracovaných potravin a vyhýbala se alkoholu. 

Susan také začala s cvičebním programem, který odpovídal jejím sportovním schopnostem. Cvičení a vyvážená strava přinesly kýžené výsledky. Není pochyb, že to Susan v novém těle neskutečně sluší. 

Zdroj: c.com, stylecraze.com, gudhealthtips.com, cheatsheet.com 

Autor: Karolína Nezbedová 

Přidat na Seznam.cz