Horoskop: Některá znamení jsou v kuchyni experty. Jiným raději nůž do ruky nedávejte

Zdroj: Shutterstock

Dnes už dávno neplatí, že do kuchyně patří především ženy. Řada slavných šéfkuchařů jsou muži a v mnoha domácnostech je právě chlap tím, kdo tráví více času u plotny. A to nejen proto, že ho to baví, ale také proto, že mu to jde.

Ve skutečnosti to, zda jste muž, nebo žena, o vašem kuchařském umění až tolik nerozhoduje. Důležité je spíše to, jaké máte obecně předpoklady k tomu se stát tím, kdo pohostí vynikajícím obědem celou rodinu. A tyto předpoklady určují mimo jiné hvězdy.

Zatímco některá znamení zvěrokruhu se v kuchyni cítí jako doma a všechno jim jde hezky od ruky, jiná dokážou udělat nepořádek po celé kuchyni při pouhém vaření vody na čaj. A jistě si tak dovedete představit, jak to dopadá, když se pokouší o něco většího.

Berana vaření nebaví

Jedním z největších tragédů v kuchyni je Beran. U něho to má snadný důvod. Obvykle ho totiž vaření absolutně nebaví a dělá ho jen proto, že musí. Tito lidé vaří, pokud se chtějí blýsknout před tchyní, pokud se snaží připravit romantickou večeři, nebo když jednoduše druhá polovina jejich páru onemocní a oni nemají jinou možnost.

Jenže tím, že se Berani pokouší uplácat něco z pouhé povinnosti, většinou dojde ke katastrofě. Znudění kuchaři se každou chvíli říznou do prstu, voda z brambor či těstovin jim přeteče z hrnce, čím více se jim nedaří, tím více jsou deprimovaní, a celá katastrofa se tak jenom stupňuje.

Lev se snadno nechá rozptýlit

Lidé narození ve znamení Lva si myslí, že jsou dobří vždy, všude a ve všem. Rádi se předvádí a chtějí se blýsknout, kdykoli k tomu mají příležitost. Jenže se nechají velmi snadno rozptýlit. To by nebyl problém, kdyby si vybrali nějaké snadné jídlo.

Jenomže během smažení nebo třeba míchání cibule na pánvičce jednoduše nejde na deset minut zmizet a popovídat si se svou drahou polovičkou. Lev je schopný i kvůli ptákům za oknem zapomenout, že vaří. A když si vzpomene, většinou je už pozdě.

Rybám se nedaří, ať dělají, co dělají

V tomto případě rozhodně neplatí, že se Ryby cítí v kuchyni jako ve vodě. Lidé narození v tomto znamení by rádi připravili pohoštění pro rodinu, nebo alespoň pro svého partnera. Jenomže ať chtějí sebevíc, nedaří se jim. V lepším případě udělají z kuchyně při přípravě večeře smetiště.

V tom horším ale navíc ještě kromě místnosti, která vypadá jako po výbuchu atomové bomby, připraví svému partnerovi další nepříjemné překvapení. Výsledek jejich snažení totiž nebude stát za to. A říkat někomu, kdo se tolik snažil, že polévka je přesolená a tuhé maso se nedá jíst, to je tedy rozhodně nelehký úkol.

Zdroj: Healthy food, Your tango, Astrotalk

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz