Horoskop: Hubněte efektivně. Některým znamením stačí dieta, jiná musí navštívit posilovnu

Zdroj: Shutterstock

Existuje celá řada způsobů, jak může člověk shodit nějaké to kilo. Jenomže někdy se marně snažíme a váha ne a ne se pohnout. Možná je to tím, že jednoduše hubneme špatným způsobem. Ačkoli jsou totiž diety a cvičení podle odborníků účinné u všech, pravda je, že každému vyhovuje něco jiného.

Každému znamení horoskopu vyhovuje něco jiného. A to jak v jídelníčku, tak i v tělesných aktivitách, pomocí kterých se pokoušíme nejen zhubnout, ale i nabrat svaly a celkově dosáhnout dokonalé postavy. Třeba Váhy a Ryby se mohou snažit zhubnout hodinami v posilovně, nakonec ale zjistí, že je to k ničemu.

Na druhou stranu třeba takový Býk si myslí, že když bude pár dní jíst zdravě, hned půjdou kila dolů, ve skutečnosti ale musí začít něco dělat aktivně. Jaký je recept na dokonalou postavu pro vaše znamení zvěrokruhu?

Do posilovny

Někteří lidé se snaží zhubnout měsíce, jenomže i když vynechávají ze svého jídelníčku mastná jídla a cukry, nedaří se jim to. Váha možná neleze nahoru, dolů ale také ne. Důvodem je jednoduše to, že pouze zdravý jídelníček někdy ke shození kil nestačí.

Býk, Beran, Lev a Vodnář jsou znamení předurčená k akčnímu životu. Jde o sebevědomé, silné povahy, které musí svou životní energii vložit do nějakého sportu. Stačí i pár dní v týdnu, které tito lidé věnují nějaké tělesné aktivitě. Právě proto, že jim byla do vínku dána síla a energie, je třeba ji využít, jinak zkrátka váha neklesne.

Uberte

Přesným opakem jsou lidé, kteří se narodili ve znamení Střelce, Kozoroha, Vah a Ryb. Ti totiž mají za to, že pokud se budou trochu hýbat, mohou si potom zahřešit. Jenomže strávit hodinu v posilovně a dát si k večeři fast foodové jídlo, které zajíte čokoládou, není nejlepší nápad.

Pohyb je samozřejmě zdravý, není ho ale potřeba tolik a prospělo by vám spíše ubrat. A to nejen ve fyzických aktivitách, ale i v jídle. Je potřeba jíst menší porce, vyhýbat se některým kalorickým pokrmům a kromě cvičení na své váze pracovat také nějakou menší dietou.

Změňte svůj životní styl

Změna váhy je často spojená se stresem a špatným životním stylem. Zatímco hodně lidí si myslí, že pokud je člověk v negativní náladě, jdou kila dolů, často je to překvapivě naopak. Především Rak, Štír, Blíženci a Panna se musí snažit změnit své návyky.

Stačí chodit do přírody, mezi kamarády, tím pádem se zlepší vaše duševní zdraví. Potom bude možná jednodušší nastolit jídelní režim, najít správnou dobu, kdy jít spát, celkově vylepšit způsob, jakým člověk žije. A váha pak půjde dolů sama.

Zdroj: Elite Daily, Oprah, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz