Amber Heard kvůli roli ve filmu Aquaman cvičila až pět hodin denně. Nakonec se jí to nevyplatilo

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Americká modelka a herečka Amber Heard se podělila se svými fanoušky o své zážitky z trénování a také zdůraznila, jak se díky špičkové kondici stala silnější, odhodlanější a rozhodnutou využít své popularity ve prospěch lidí, kteří potřebují pomoc. 

„Jaký má smysl vypadat dobře, když se dobře necítíte?“ ptala se Amber Heard v rozhovoru pro magazín shape.com.  

Populární herečka, která oslavila v dubnu 36. narozeniny, mluvila o jídle, včetně svých oblíbených pochoutek, ke kterým patří čokoláda nebo červené víno. Herečka se svěřila, že také ráda vaří, ale ze všeho nejraději má sendvič se smaženým kuřecím masem.   

„Pokud si nechcete užívat života, nemá smysl jíst určitým způsobem a cvičit a dělat všechny věci, které herci dělají, aby dokázali ovlivnit to, jak vypadají a jak je vnímá svět,“ řekla. 

Amber, která zazářila ve filmu Aquaman (2018), nevypadala nikdy lépe a silněji než v roli Mery, podvodní bojovnice. Po nekonečných problémech, které do dnešních dnů řeší kvůli rozvodu, získala právě díky drsnému tréninku i duševní sílu a rozhodla se, že chce pomáhat ostatním a využit tak své popularity k něčemu užitečnému. 

Co Amber dělala, aby se pro roli udržela ve skvělé formě, fit a soustředěná 

Kvůli  Aquamanovi absolvovala šest měsíců přísného tréninku. Bylo to hlavně množství náročného silového cvičení a speciální trénink bojových umění.  Ke konci přípravného období cvičila pět hodin denně.  

Herečka dodala, že v období po natáčení už si dopřávala větší svobodu a cvičení začlenila do svého života tak, aby ji to bavilo a neměla to jako povinnost.

Ze všeho nejvíce celý život ráda běhá, protože jde o způsob, jak se zbavuje stresu a vyčistí si mysl. Výhodu běhání vidí hlavně v tom, že to člověk může dělat kdekoliv. To oceňuje hlavně proto, že hodně cestuje, a tak si může něco zdravého a oblíbeného dopřát i na cestách. 

Další drsná příprava pro pokračování vyšla vniveč 

Přestože Amber ani po dotočení filmu nepřestala cvičit a dbát o svou postavu, s příchodem pokračování Aquaman 2 musela nejen hodně cvičit, ale čekala ji i přísná dieta. To už i na ostřílenou hvězdu bylo trochu příliš, protože nesměla kvůli cukru jíst ani banány.

Ze svého dietního jídelníčku si dělala i legraci, když na sociálních sítích zveřejnila, jak porušila přísný zákaz a dala si lžičku hrášku.  

Soudy s bývalým manželem se jí vymstily 

Měsíce dřiny a přísné diety by se určitě vyplatily, kdyby její tvář nezdobila titulní stránky magazínů kvůli zprávám o soudních bitvách, které vede se svým bývalým manželem Johnnym Deppem. 

Ten se rozhodl vrátit americké herečce protiúder a poté, co žalovala ona jeho, ji teď pro změnu žaluje on. Právě v těchto dnech má porota přestávku, po které má rozhodnout, zda je její bývalý manžel v právu, pokud po ní žádá 50 milionů dolarů za to, že mu poškodila pověst a připravila ho o rozjetou kariéru a lukrativní filmové nabídky.  

Soudní pře mezi bývalými partnery neberou konce. Jejich manželství trvalo jen dva roky a od okamžiku, kdy se ve zlém rozešli v roce 2017, už se vlastně nepřetržitě soudí. Samotná herečka požadovala po své bývalé lásce 100 milionů dolarů a tvrdila, že je to odškodnění za fyzické i psychické násilí, kterého se na ní jako manžel dopouštěl. 

Depp nebyl jediným, kdo kvůli nechutným soudním sporům přišel o hodně práce. Jak vyplynulo z tvrzení bývalé producentky Kathryn Arnold, která svědčila u soudu, role Amber Heard byla v pokračování Aquamana výrazně zmenšená. 

Mera měla původně s Aqumanem zažít vášnivý milostný vztah, který měl mít svou dějovou linku celým filmem a měla se účastnit řady bojových akčních scén, kvůli kterým prošla náročnou přípravou. Nakonec však z velké role nic nebylo a její postava dostala prostor pouze na začátku a na konci filmu, aby se její příběh uzavřel. 

Zdroj: dailymail.co.uk, deadline.com, shape.com, idnes.cz

Autor: Lída Kropáčková 

Přidat na Seznam.cz