Helena Vondráčková si užívá dovolenou na Kanárech. Udržuje se v kondici a vypadá skvěle

Zdroj: Nextfoto

Helena Vondráčková si užívá zaslouženou dovolenou na Kanárských ostrovech. Že má do plavek skvělou formu, ukázala už před několika měsíci na Slapech. Teď se sledujícím pochlubila s tím, jak si užívá zahraniční pobyt se vším všudy.

Vondráčková je ve svém věku ve skvělé kondici. Ve svých 76 letech se stále věnuje sportu. „Ráda hraju tenis, ráda chodím na procházky s naším pejskem, plavu, pádluji a mám spoustu aktivních koníčků,“ prozradila před časem pro Lifee.

Dovolená na Kanárech

„Každodenní masáže v teplé mořské vodě jsou k nezaplacení!“ To je jen jedna z mála věcí, se kterými se Vondráčková pochlubila na své sociální síti.

Zpěvačka lidem ukázala, jak si užívá lázně s mořskou vodou, ale také jejich nádherné okolí, po kterém se prochází mezi procedurami. Samozřejmě se pochlubila také snímky s dobrý jídlem a vínem, které nesmí na žádné dovolené chybět.

Nejí cukr a hodně chodí po schodech

Vondráčková vypadá skvěle, podle svých slov ale nikdy žádnou speciální dietu nedržela. Vyhýbá se cukru, ale to spíše proto, že zkrátka sladké jídlo moc nemusí, píše Blesk pro ženy. Jediné jídlo, kterému v tomto ohledu neodolá, jsou podle Lifee meruňkové knedlíky.

A v kondici se udržuje zpěvačka také tím, že se nevyhýbá schodům. „Kdykoli to jde, volím raději schody než výtah. Staří lidé na ně nadávají, ale já na ně nedám dopustit,“ cituje její slova server Topky.

Zdroj: Instagram, Život v Česku, Lifee, České důchody, Topky, Blesk pro ženy

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz