Heidi Janků necvičí, nedrží dietu, ale pyšní se štíhlou postavou. Za vším stojí disciplína

Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Heidi Janků budí dojem, jakoby objevila elixír věčného mládí. Nebo byste jí snad hádali skoro šedesát svíček na dortu? Stojí za její krásnou postavou tvrdý trénink a odpírání, či snad jiné kouzlo?

Žádné sladké a večeře

Za postavou, kterou by jí mohly závidět ženy o deset let mladší, nestojí žádná speciální dieta. Heidi Janků má tu výhodu, že jí nechutná sladké, a proto po něm ani nemůže přibrat.

Další stravovací návyk si stanovila sama. Za den sní pouze dva pokrmy, snídani a pozdní oběd. Po 15. hodině již prý většinou nic nepozře.

„Později obědvám, takže to pak vydržím až do dalšího rána. Maximálně si dám mrkev, když přijde největší hlad. Sladké mi nechutná, nepřeháním to ani s ovocem. Když si dám vafli jako tady, tak upravenou naslano,“ řekla Super.cz Heidi.

Zkrátka nic nepřehánět

Pro magazín Plus prozradila zpěvačku ještě jednu zásadu, kterou se při stravování řídí a žádnou magii opravdu nečekejte. Heidi Janků razí zlatou střední cestu a rozumný přístup.

„Řídím se ještě jedním pravidlem: Pokud mám před sebou náročný den s velkou fyzickou námahou, klidně si dám jídla více. Jestli mě ale nic náročného nečeká, jím méně: prostě velký výdej – velký příjem, malý výdej kalorií – malý příjem! Žádná kouzla, žádné vážení potravin, žádný zvířecí či jiný den! Trochu disciplíny a vlastně můžete jíst úplně všechno, na co máte chuť. Jen v menších porcích!“

Cvičení ji nebaví

Všichni odborníci by vám řekli, že pokud chcete zhubnout, musíte zařadit do svého života pohyb. Jak je na tom s fyzickou aktivitou Heidi Janků? Kdo by čekal, že na krásnou zpěvačku narazí ve fitku, bude zklamán.

Heidi tvrdí, že cvičení moc v oblibě nemá a na tréninky také nechodí. Hlavním zdrojem jejího pohybu jsou vystoupení a dlouhé procházky do lesa, které podniká se svým pejskem.

Pokud si však výjimečně Heidi Janků zajde zacvičit, doporučuje hlavně ženám správný výběr kolektivu. Nejhorší je podle ní cvičit ve skupině krásnějších, štíhlejších a mladších dívek, jelikož to zbytečně deprimuje. Naopak cvičení s lidmi, kteří jsou na tom podobně jako vy, vás bude motivovat.

Zdroj: Super.cz, ŽivotvČesku, Plus, OnlyU

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz