Návyky, na které nedá Tom Cruise dopustit. I proto vypadá v 60 fantasticky

Zdroj: Jaguar PS / Shutterstock.com

Mluví se o něm jako o největším hitmakerovi v Hollywoodu. Tom Cruise bezesporu patří mezi herecké legendy. Ačkoli se narodil do kočovné rodiny, která se pořád stěhovala z místa na místo, dokázal se vypracovat na jednoho z nejoblíbenějších herců vůbec.

Tom Cruise je nejen skvělý herec, ale i miláček mnoha žen. Lamač srdcí se i ve svém věku stále udržuje v super kondici, kterou by mu mohl z fleku závidět i leckterý mladý muž. I ve svých šedesáti letech vypadá fantasticky.

Dodržuje přísné stravovací návyky

Stravovací návyky Toma Cruise se mohou zdát mnohým lidem extrémní, on si však skálopevně stojí za tím, že je musí dodržovat, aby neztratil svoji kondici.

Je totiž známý tím, že za sebe nenechává v akčních scénách zaskakovat dvojníka, ale do natáčení kaskadérských kousků se pouští na vlastní triko.

I to je jeden z důvodů, proč už léta dodržuje určité stravovací návyky a nehodlá z nich slevit. Jak se stravuje oblíbená hollywoodská hvězda a na jaké zvyky v jídle nedá dopustit?

Miluje grilování

Cokoli smaženého v jídelníčku Toma Cruise nenajdete. Daleko raději dává přednost grilování. Je to proto, že potraviny vařené při vysokých teplotách mohou způsobit chronický zánět tkání a urychlit stárnutí.

Když už si připravuje pokrmy, griluje je pomalu a při nízké teplotě. Griluje nejen maso, ale také zeleninu, která je nedílnou složkou jeho stravy.

Žádné sacharidy

Hvězda filmu Top Gun vynechává z jídelníčku sacharidy a to naprosto dobrovolně. Je totiž přesvědčen, že sacharidy mohou urychlit stárnutí tím, že vytvoří inzulín – hormon stárnutí.

I když se zpravidla sacharidům vyhýbá, není to tak, že by je nejedl vůbec. Občas si i Tom dopřeje oblíbené těstoviny.

Omezil cukr

Především během příprav na natáčení je cukr pro Toma Cruise zakázaným slovem. Jedním z důvodů, pro který Tom cukr z jídelníčku vyřadil, je fakt, že konzumace příliš velkého množství cukru může způsobit, že vaše pokožka bude vypadat starší.

Zdroj: fandomwire.com, eatthis.com, timesnownews.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz