Herečka Sandra Bullock dodržuje přísnou stravu i cvičební program. Ráda si však zahřeší

Zdroj: Shutterstock

Sandra Bullock je herečka s velkým H. Možná i vy patříte mezi její fanoušky a doslova hltáte každý film, ve kterém se objeví. I když letos v červenci oslaví krásné 58. narozeniny, není pochyb o tom, že stále vypadá perfektně.

Její dokonalá postava ale rozhodně není zadarmo a nikdy nebyla. Stojí za ní totiž přísná dieta a cvičební plán, který Sandra dodržuje prakticky celý život. A proto vypadá tak dobře, že jí i mnohem mladší ženy mohou tiše závidět.

Ve cvičení nemá ráda stereotyp

Sandra o sobě netají, že stereotyp a přesně zajeté koleje nejsou nic pro ni. Proto ani její cvičební plán není vždy úplně stejný.

Ve cvičení proto ráda kombinuje tanec, skákání přes švihadlo, kardio i trochu toho posilování. Obvykle absolvujte desetiminutové intervaly intenzivního kardia a silového cvičení.

Zpravidla cvičí pod dozorem osobní trenérky Simone De la Rue, která Sandře pomáhá zakomponovat do cvičení i používání odporových gum.

Navštěvuje taneční studio, kam chodí i další celebrity

Sandra obvykle cvičí až šestkrát do týdne po dobu 60-90 minut. Je o ní známo, že miluje tanec. Dochází do tanečního studia v New Yorku, kam chodí i další celebrity.

„Toto studio navštěvuje mnoho hvězd, například Kate Hudson, Anne Hathaway nebo oblíbená zpěvačka Beyoncé,“ odhaluje jackedgorilla.com.

Využívala donášku zdravého jídla

Není tajemstvím, že Sandra dříve využívala možnosti rozvážky již hotového jídla. Není se čemu divit, že si ve svém nabitém programu chtěla ušetřit práci s vařením.

„Upřednostňovala denní donášku čerstvého jídla, která poskytuje bezlepkové jídlo a jídlo bez cukru, pomáhá s kontrolou porcí jídel a šetří čas,“ píše eatthis.com.

Kromě dodržování zdravého jídelníčku si Sandra oblíbila také pití zeleného čaje, o kterém je známo, že má celou řadu zdravotních benefitů a pomáhá i s redukcí hmotnosti.

24hodinový cheat day

I Sandra přišla na to, že dodržovat pořád jen zdravou a vyváženou stravu není úplně jednoduché, proto našla způsob, jak to zvládnout a příliš často nepodvádět.

Její radou, jak se udržet ve formě a zároveň si dopřávat svá oblíbená jídla, je cheat day jednou do týdne. Praktikuje to už roky a vypadá to, že tento plán funguje.

Její cheat day začíná v pátek večer a končí v sobotu večer. 24 hodin si tak může dopřávat, co chce, aniž by z toho měla výčitky. V neděli už opět jede v přísném stravovacím režimu.

Zdroj: eatthis.com, jackedgorilla.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz