Georgina Rodríguez a její podivné stravování: Jednou holduje uzeninám, podruhé drží přísnou dietu

Zdroj: Shutterstock

Georgina Rodríguez, partnerka Cristiana Ronalda, se stala středem pozornosti kvůli protichůdným výpovědím o svém stravování. Zatímco ve svém dokumentu odhalila své neřesti, v dalším rozhovoru popsala svoji dietu mnohem střídměji.

Cristiano Ronaldo a Georgina Rodríguez jsou spolu od roku 2016, kdy se seznámili v Madridu. Georgina tehdy pracovala jako prodavačka v obchodě Gucci.

Pár spolu má dvě děti, šestiletou Alanu Martinu a jednoroční Bellu Esmeraldu, a jsou také společnými rodiči tří Ronaldových biologických dětí: Cristiana Juniora (12 let), Evy Marie (6 let) a Matea Ronalda (6 let).

Říká o svém stravování pravdu?

Ve svém úspěšném dokumentu pro Netflix „I am Georgina“ se partnerka Cristiana Ronalda přiznala, že je „závislá na Iberii“, tedy že nemůže žít bez konzumace sendvičů s chorizem a dalších uzenin. Iberské výrobky z iberského plemene prasat, vysoce ceněné ve španělské a portugalské gastronomii, jsou základem jejího jídelníčku.

Georgina se ve svém dokumentu hájí, že jí „bez obav a pro radost““ zejména, když se setkává s přáteli na obědě nebo večeři. „Z 85 % se stravuji zdravě, dodržuji středomořskou dietu, a z 15 % si dopřávám, co mi chutná, a pokud je to sladké, tím lépe.“

Podle informací webu Marca se však v rozhovoru pro časopis Woman’s Health od svých slov v dokumentu zcela distancovala. „Ráno si dávám francouzskou omeletu s pomerančovým džusem a kávu s mlékem. V polovině dopoledne si dávám banán, po tréninku. K jídlu pyré, grilované maso, zelenina… Ke svačině si někdy dám konzervu ústřic s citronem a k večeři to samé, co k obědu.“

Tento rozpor v modelčiných výpovědích vyvolal v některých lidech dojem, že neříká o svých stravovacích návycích pravdu a že v časopise Woman’s Health (v překladu „Zdraví žen“) nechtěla přiznat svoji nepříliš zdravou „závislost“.

Málokdo vydrží dietu Cristiana Ronalda

Extrémní dietu dodržuje také sám Cristiano Ronaldo. Hvězda brazilského fotbalového klubu Palmeiras Gabriel Menino prozradil, že vyzkoušel dietu Cristiana Ronalda, ale v zápase nevydržel ani pět minut.

„Zavolal jsem Mirtes, dietoložce Palmeiras, a požádal ji, aby mi sestavila dietu Cristiana Ronalda. Chtěl jsem vypadat jako Cristiano Ronaldo. Dieta vypadala následovně: k snídani bylo vejce a doplněk stravy. Před tréninkem byl doplněk stravy, oběd mohl být grilovaný a salát. Ke svačině byl další doplněk, k večeři opět grilované maso a salát a před spaním další doplněk. To bylo vše,“ popsal Menino svoji dietu webu Sportskeeda.

Když po pár dnech vyběhl na hřiště, již po pěti minutách měl pocit, že umře. Vzpamatoval se až po zásahu masérů a vypití izotonického nápoje (ten pomáhá s obnovením rovnováhy elektrolytů a rychle hydratuje). Po tomto zážitku ještě více stoupl obdiv dalších hráčů k přísnému režimu, díky kterému patří Cristiano Ronaldo k nejlepším fotbalistům světa.  

Zdroj: Marca, Sportskeeda

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz