Denní jídelníček Meghan Markle odhalil, co jí vévodkyně s princem Harrym

Zdroj: FiledIMAGE / Shutterstock

Megan Markle se rozhodně v jídle nijak neomezuje a je považovaná za gurmánku. Na svém starém blogu často s fanoušky sdílela recepty na oblíbená jídla a recenze na zajímavé pokrmy, které ochutnala. A přestože je díky sňatku součástí královské rodiny, její chutě jsou docela obyčejné.

Megan nyní žije v Los Angeles se svým manželem princem Harrym, jejich synem Archiem Harrisonem a dcerou Lilibet Dianou. Celá rodina vyznává zdravý kalifornský životní styl založený na konzumaci čerstvého jídla a každodenním cvičení.

Přestože je Megan už od dob, kdy se živila jako herečka, propagátorkou vyvážené stravy, občas si požitek z dobrého a trochu nezdravého jídla dopřeje.

Meghan nikdy nevynechá snídani

Meghan vždy začíná svůj den výživnou snídaní a královský životopis Finding Freedom odhalil, co přesně vévodkyně ráno jí.

Autory životopisu cituje hellomagazine.com. Omid Scobie a Carolyn Durand píší: „Její ranní rituál začal šálkem horké vody a plátkem citronu, po kterém následovala její oblíbená snídaně z ovesných vloček s banány a agávovým sirupem doplněné mandlovým nebo sójovým mlékem.“

Stejně ráda si pochutná na omeletě se sýrem s čerstvými bylinkami a s toustem jako přílohou.

Oběd je Meghanino oblíbené jídlo dne

Meghan v dobách své herecké kariéry ráda obědvala s kolegy a ze všeho nejraději se dělila o hranolky, které považuje za speciální jídlo.

Mladá rebelka říká, že má vždy v poledne větší hlad než večer, takže si dopřává těžší jídlo k obědu a lehkou večeři. V poledne si také ráda dopřeje sashimi a různé saláty.

Přestože se snaží jíst zdravě, má svou slabinu. Tou jsou chipsy, kterým neodolá.

Na druhou stranu se snaží během týdne jíst hlavně bezlepkovou a veganskou stravu. Důvod má jednoduchý. Zjistila, že má mnohem více energie a také nesrovnatelně lepší pleť.

Volnější víkendy pro uspokojení mlsného jazýčku

„Snažím se jíst vegansky během týdne a pak mám trochu více flexibility s tím, do čeho se vrhnu o víkendu,“ řekla v rozhovoru pro besthealthmag.ca. Dodala, že je to vše o rovnováze, a protože hodně cvičí, může si ve stravování dopřát občas volnější režim.

Bývalá herečka seriálu Kravaťáci miluje zelený džus

Meghan se obvykle odpoledne snaží vyhýbat kofeinu a místo toho volí zelený džus, aby získala energii. Většinou kolem čtvrté hodiny odpoledne potřebuje vzpruhu, a tak si ráno před odchodem z domu připravuje džus z jablka, kapusty, špenátu, citronu a zázvoru. Považuje tento nápoj za větší vzpruhu, než je šálek kávy.

Ani svačinky nevynechává

Ve zmíněné královské biografii je také zmíněno, že má Megan zvyk mezi jídla zařadit svačinky, což jsou často plátky jablek a arašídové máslo.

Meghan miluje vaření a zábavu

K pravidelným rituálům patří příprava nedělní večeře, na kterou si ráda zve přátele a hostí je spolu s rodinou vlastnoručně připraveným jídlem. Má ráda pomalu vařená jídla a inspiruje se i v exotické kuchyni. Během víkendů si ráda pochutnává na kuřecím mase.

K dobrému jídlu patří i kvalitní víno. Má ráda italská vína.

Už od dětských let miluje makarony se sýrem, které vaří dětem i svému manželovi, který si rád s talířem těstovin zavzpomíná na dětství, kdy právě toto jídlo miloval ze všech jídel nejvíce.

Zdroj: hellomagazine.com, besthealthmag.ca
Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz