Co jí Kate Hudson, že ve 42. letech vypadá tak dobře? Mám v tom prsty i rostlinná strava

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Kate Hudson letos oslavila 42. narozeniny a mnohé i ve svém krásném věku překvapila tím, jak dobře vypadá. Především ženy podobného věku nenechává chladnými, jak to sympatická herečka dělá, že vypadá pořád tak sexy a udržuje si fit figuru.

Herečka pocházející z herecké rodiny, milující maminka a také kráska každým coulem – to je Kate Hudson, kterou můžete znát například z filmu Válka nevěst nebo Jak ztratit kluka v 10 dnech. Jak to pohledná čtyřicátnice dělá, že vypadá pořád tak dobře?

Aktivita v jejím životě nesmí chybět

Kate je hodně aktivní člověk. Netají se tím, že pohyb k jejímu životu neodmyslitelně patří a bez něho by si to snad ani neuměla představit. Již ve svých 19 letech propadla cvičení pilates, dokonalou postavu ale nemá jen díky cvičení.

I Kate totiž moc dobře ví, že zejména bříško se tvaruje především v kuchyni. Proto se snaží stravovat zdravě a vyváženě, aby zůstala stále tak sexy, fit a plná energie i ve svém věku.

Pět jídel denně

Podle deníku eatingwell.com dává herečka přednost pěti malým porcím jídla během dne. Díky tomu, že si kalorický příjem rozloží na celý den, má pořád dostatek energie na všechny své pracovní i osobní aktivity.

Má za sebou různé druhy diet, se kterými experimentovala ve snaze najít pro sebe ideální cestičku. Nakonec dospěla k názoru, že jí vyhovuje veganská strava – čistě rostlinnou stravou se ale řídí jen dva dny v týdnu.

Oblíbená jídla na celý den

Po ránu si herečka neodpustí kávu – té se totiž nikdy nevzdala. Nezapomene na vodu s citronem, zelený džus a po cvičení si pochutná na proteinovém koktejlu.

K obědu preferuje salát. Ten doplní o nějaký druh bílkoviny, saláty často střídá, aby ji tahle strava neomrzela. Ke svačinám sezobne kus ovoce, nebrání se ani zelenině.

K večeři sáhne po kuřecím nebo krůtím mase, miluje také ryby, čočku nebo různé zeleninové těstoviny či polévky. Čas od času si dopřeje také něco nezdravého – například hamburger.

Alespoň 30 minut cvičení

„Vždy se snažím najít si alespoň půl hodiny na cvičení,“ řekla herečka pro prevention.com. „Moje dva nejoblíbenější druhy pohybu jsou pilates a tanec,“ prozradila na sebe.

Zdroj: eatingwell.com, prevention.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz