Zpěvačka Taylor Swift prozradila, jak se stravuje během týdne a jak o víkendu

Zdroj: Brian Friedman / Shutterstock.com

Kráska Taylor Swift je žena mnoha talentů. Nejenže je to neuvěřitelná zpěvačka s dechberoucím hlasem, ale také nadaná skladatelka a důvtipná podnikatelka. Pro mnoho žen po celém světě je inspirací, a to nejen tím, co všechno dokázala, ale také svojí postavou.

Jen málokdo by nevěděl, kdo je to Taylor Swift. Sympatická zpěvačka s fanoušky po celém světě na sebe prozradila, jak se stravuje během pracovního týdne a co si dopřává o víkendu.

Ke stravě zaujala vyvážený přístup

Taylor Swift se snaží stravovat vyváženě, aby svému tělu dokázala zajistit přísun všech potřebných živin. Během vystoupení si totiž její tělo žádá vysoké množství energie, proto je důležité, aby byla zpěvačka fit a v dobré kondici.

Během pracovního týdne se zaměřuje na zdravé stravování, o víkendu pak sama sobě poskytuje prostor pro požitky. Podle ní je to ideální kombinace, jak si udržet dokonalou postavu a zároveň mít z jídla radost.

Žádné slazené nápoje

Od pondělí do pátku se zpěvačka stravuje zdravě. Vynechává veškeré slazené nápoje, jí převážně jogurty, saláty a zdravé sendviče. Pro deník marieclaire.com zpěvačka prozradila: „Nerada vytvářím příliš mnoho pravidel tam, kde je nepotřebuji. Díky zdravému rozumu vím, co je pro mě dobré.“

O víkendu si dopřává pohodlná jídla

Umíme si představit, že je život zpěvačky náročný. Během týdne toho musí stihnout tolik. Není se proto čemu divit, že o víkendu upřednostňuje klasická pohodlná jídla. V rámci víkendu můžeme Taylor Swift vidět, jak si pochutná třeba na tradičním hamburgeru s hranolky. Neodepře si ani zmrzlinu.

Navíc na sebe prozradila, že opravdu miluje pečení čehokoliv, takže si ráda něco upeče a následně si na tom bez výčitek pochutná. Peču dýňový chléb pro každého, koho znám, a dělám zázvorové melasové sušenky a horkou čokoládu, řekla zpěvačka.

Nejdůležitějším jídlem dne je snídaně

Víkendy jsou u zpěvačky velmi oblíbenou částí týdne. Dopřeje si čas sama pro sebe a rozmazlí se vydatnou snídaní, která je podle ní nejdůležitějším jídlem celého dne.

Taylor Swift miluje palačinky s bohatou polevou. K snídani si také ráda dopřeje šunku, sázené vejce a bohatě to posype parmezánem. To celé zapije sklenicí čerstvého pomerančového džusu.

Zdroj: marieclaire.com, delish.com, honestcooking.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz