Chcete okořenit valentýnské milování? Zpestřete si ho „hravým“ jídlem

Zdroj: Shutterstock

A je to tu zase: svátek všech zamilovaných. Málokdo by nevěděl, jaký svátek připadá na 14. února. Pro většinu lidí je to den, který je jako stvořený pro vyznání lásky.

Možná i vy na Valentýna plánujete něco speciálního. Někdo vyrazí společně na procházku pěkně ruku v ruce. Jiný připraví oblíbenou večeři při svíčkách. A další se rozhodne strávit svátek všech zamilovaných v posteli.

Vzít si jídlo do postele? Proč ne

Asi každý z nás už si někdy s sebou do postele vzal něco na zub. Jen si sáhněte do svědomí, kdy naposledy jste v posteli zobali třeba solené oříšky nebo brambůrky?

Rozhodně se vás ale nesnažíme nasměrovat k tomu, abyste si na Valentýna vzali do postele pytlík chipsů a křoupali je během sledování filmu nebo seriálu.

Naopak. Valentýn je ideální příležitost k tomu, abyste udělali něco, co třeba běžně neděláte. Například si s pomocí jídla zpestřit milování. Chcete poradit jak?

Znáte sploshing?

Už jste někdy slyšeli o pojmu známém jako sploshing? „Sploshing je použití různých potravin v milostné hře,“ vysvětluje mysexstory.net.

Milování a jídlo v posteli nám díky dopaminu, silnému neurotransmiteru, způsobují silné emoce, pocit slasti, uspokojení. Proto lze sploshing nazvat dvojitým potěšením.

Kdy jindy to zkusit, než právě na svatého Valentýna? Vždyť je to romantický svátek, při kterém je všechno, co se děje z lásky, dovoleno.

Jaké dobroty vzít s sebou do postele?

Přemýšlíte, jakým jídlem si zpříjemnit a bezesporu zpestřit milostný večer? Máme pro vás několik tipů, mezi nimiž si jistě vyberete.

Jako první se celkem logicky nabízí šlehačka. Však jsme to viděli v tolika filmech, že se není čemu divit, že šlehačka napadne většinu lidí jako první.

„Je vynikající a má dokonale nadýchanou, a přesto lepkavou konzistenci, která mu pomáhá udržet se na erotogenních zónách,“ doporučuje refinery29.com.

Čokoládový sirup

Extra zábavná věc s čokoládovým sirupem je jeho použití k psaní milostných zpráv na tělo vašeho partnera. Vzhledem k tomu, že čokoládový sirup kape jako barva, funguje na zdobení těla mnohem lépe než šlehačka.

Nanuk

Jedná se o skutečnou klasiku. Požádejte partnera, aby na nanuku ukázal, co po vás chce, nebo ho škádlete studeným nanukem. Jen si připravte předem nějakou misku, protože nanuk obvykle taje rychleji, než byste čekali.

Pokud toužíte po ledovém vzrušujícím osvěžení, ale nechcete brát do postele sladký nanuk, stejně dobře poslouží kostky ledu.

Zdroj: mysexstory.net, refinery29.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz