Catherine Zeta-Jones jí jenom z povinnosti. I když miluje dezerty, vypadá i po padesátce skvěle

Zdroj: Profimedia

Catherine Zeta-Jones se proslavila mnoha rolemi. V současné době ji diváci mohou vídat jako matku Wednesday ze stejnojmenného seriálu. Herečce je 54 let, vypadá ale skvěle. Jak to představitelka Morticie Addams dělá, že i ve svém věku působí o několik let mladší?

Na obrazovkách televize se objevila už před 30 lety. Tehdy si zahrála v seriálu The Darling Buds of May. Zdá se ale, jako kdyby od té doby nezestárla.

Jí jen proto, že musí

Většina lidí si jídlo vychutnává. Catherine to má ale jinak. Podle svých slov jí pouze proto, že musí. Kdyby to bylo na ní, přeskočila by snídani, oběd i večeři. Jediné, co si prý vychutnává, jsou sladké dezerty.

„Ano, mým skutečným snem je jíst pouze dezerty,“ směje se v rozhovoru pro Fit & Well. Herečka dodává, že bohužel to tak nefunguje a ona jíst zkrátka musí.

„Snídám každý den. Nepatřím k lidem, kteří si mohou dovolit tohle jídlo vynechávat. Po ránu mám hlad a bývá mi bez jídla nevolno,“ vysvětluje. Dodává, že jelikož jí jenom z povinnosti, nikoli pro potěšení svých chuťových pohárků, nevadí jí zdravá strava.

Tři jídla denně, žádný alkohol

Herečka dodržuje režim, při kterém konzumuje tři jídla každý den. Jedná se o zdravé pokrmy, obvykle zařazuje do jídelníčku hodně ovoce a zeleniny.

Catherine Zeta-Jones se vyhýbá smaženým jídlům a alkoholu. Co si ale naopak neodpustí, jsou sladké dezerty. „Sladkosti jako takové moc nemusím. Čokoláda mi nic neříká. Ale dobrý dezert po obědě zkrátka musí být,“ cituje její slova magazín Hello!

V neposlední řadě za dokonalou postavou herečky stojí také cvičení. Ráda cvičí na rotopedu, věnuje se hula-hop nebo v tělocvičně využívá baletní tyč. Při cvičení si prý ráda pouští hudbu, která je podle ní základem každého správného cvičení.

Zdroj: Eat This, Prevention, Hello!, Fit & Well,

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz