Jennifer Aniston má pro svůj dokonalý vzhled 7 vysvětlení. Chce to hodně pít a začít cvičit

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock

Proslavila se jako hvězda seriálu Přátelé. Jennifer Aniston si zahrála postavu krásné Rachel. I dnes ve svém věku 54 let vypadá skvěle. Jaká jsou tajemství jejího dokonalého vzhledu?

Jako herečku ji lidé obdivují, jako krásné ženě jí mohou mnozí závidět. Jennifer Aniston nedávno pro New York Post prozradila 7 pravidel, která dodržuje, aby se udržela v kondici a vypadala stále dokonale.

Klidný spánek

K tomu, aby byl člověk zdravý, potřebuje pravidelný a plnohodnotný spánek. Jennifer se proto snaží vždy před spaním myslet jen na pozitivní věci a nepřipouštět si nic špatného. Protože prý ví, že jedině tak bude mít klidné sny.

Dostatek vody

Nejen pro celkové zdraví, ale i pro pleť je důležitá hydratace těla. Jennifer Aniston proto dodržuje pitný režim a hlídá si přísun tekutin. Každé ráno před snídaní podle webu Good Housekeeping vypije sklenici teplé vody s citronem na nastartování dne. Následně pak do večera vypije ještě minimálně 2 litry.

Zajímá se o zdravý životní styl

Hvězdu přátel vždy fascinovalo zdravotnictví. A mimo jiné také alternativní medicína. Pravidelně si tak čte v odborných časopisech i na internetu, co je pro člověka zdravé, a co mu naopak může ublížit. A tomu se také snaží přizpůsobovat svůj životní styl.

Přerušovaný půst

Jennifer je fanynkou takzvaného přerušovaného půstu. To znamená, že jídlo konzumuje jenom po určitý čas dne a potom několik hodin nejí vůbec. A to i přesto, že podle výzkumů zveřejněných na webu Annals of Internal Medicine lidé, kteří denně dodržují několikahodinový půst, přijímají stejný počet kalorií jako ostatní.

Pečuje o svou pokožku

Aniston má vždy po ruce nějaký krém, její ruce nikdy nejsou suché. Ráno i večer aplikuje balzámy na obličej a často se nechává v tomto ohledu opečovávat také odborníky. I proto je stále krásná a její věk by jí tipl málokdo.

Speciální legíny

Aniston se pravidelně věnuje sportu. A je také důležité, aby na něj byla vhodně oblečená. Podle jejích slov například takové kompresní legíny dělají opravdu hodně. I když, jak podle webu Insider přiznává, někdy si dá do těla pořádně a je to složitější, než by se mohlo zdát. Dřina ale za to rozhodně stojí.

Pilates

V nedávné době se Jennifer začala věnovat společně s odbornicí na cvičení pilates. „Bez ohledu na úroveň vaší kondice je to cvičení, které zvládnete,“ motivuje k aktivitě své fanoušky.

Co se týče samotného jídelníčku, herečka se nijak neomezuje. Snaží se pít jen minimálně alkohol a sladké si dopřeje výjimečně, nijak jí ale ani jedno nechybí. Ve výsledku ale podle všeho její vzhled závisí spíš na tom, jak se hýbe a pečuje o své tělo, než na jejím jídelníčku.

Zdroj: New York Post, Greek City Times, Good Housekeeping, Insider, Annals of Internal Medicine

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz