Bára Munzarová zhubla 8 kilogramů nezdravým způsobem. Nikomu by to nedoporučila

Zdroj: Nextfoto

Herečka Bára Munzarová se na veřejnosti příliš neukazuje. Nedává o sobě vědět tolik jako jiné celebrity. A v poslední době není vidět ani na televizních obrazovkách.

Co ale nemohlo zůstat bez pozornosti, je její hubnutí. V poslední době šla totiž váha téhle sympatické herečky dolů. Bára Munzarová zhubla 8 kilogramů. Jak to dokázala?

Tohle hubnutí by nedoporučila

Možná ani vám neuniklo, že Bára Munzarová viditelně zhubla. Jenže její cesta za postavou, kterou si teď nemůže vynachválit, ani zdaleka nebyla nejzdravější.

Každému na hubnutí funguje něco jiného. Zrovna tak platí, že každý si svoji cestu za lepší postavou vybere sám. Někdy k tomu ale volíme takové metody, které rozhodně nelze označit za zdravé.

Nezdravý způsob

I když zhubla osm kilogramů, sama by svoji cestu asi nedoporučila. „Nebylo to moc zdravé hubnutí, bylo to hodně stresu a pohybu při zkoušení muzikálu. Je to těžká disciplína pro mladé, takže jsem se musela hecnout a to hubnutí šlo nějak samo. Tak musím ty obtažené šaty rychle unosit, než to zase nažeru zpátky,“ svěřila se pro deník Super.

Vyzkoušela si roli ve videoklipu

Báru Munzarovou jsme mohli vídat na televizních obrazovkách, objevuje se také v různých muzikálových představeních.

Nyní si Bára zkusila rozšířit obzory. Zahrála si totiž ve videoklipu Lucie Bílé a Jana Bendiga. „Bylo to poprvé, ráda si rozšiřuju své profesní obzory. Jsem mile překvapená, jak krásně to vyšlo,“ svěřila se pro deník Bára Munzarová.

Zdroj: Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz