Martina Formanová po hubnutí vypadá skvěle. Postavu jí pochválila i Holubová

Zdroj: Nextfoto

Vdova po legendárním režisérovi Miloši Formanovi by mohla z fleku strčit kdejakou i podstatně mladší ženu do kapsy. Podle všeho držela dietu, která nyní přináší ovoce, protože Martina Formanová vypadá opravdu božsky.

Se svým tělem je dokonce natolik spokojená, že se odvážila vystavit na sociálních sítích fotografii, na které kromě dokonalé figury odhalila i něco navíc.

Odvážnou fotkou šokovala fanoušky

Martina Formanová rozhodně nežila ve stínu svého slavného muže. Je to úspěšná spisovatelka a scenáristka, která o sobě neváhá dát vědět.

Posledně šokovala své fanoušky na instagramu, kde zveřejnila poměrně odvážný snímek. Zatímco ženy bledly závistí, mužům spadla brada až ke kolenům.

Postavu jí pochválila i Holubová

Podobnou fotografii by se mnohdy neodvážily veřejně odhalit ani podstatně mladší ženy, Martina Formanová se ale rozhodně nemá za co stydět.

Podle všeho si svoji perfektní postavu vydřela a nemá ji zadarmo. Proč by ji tedy měla schovávat, spíše naopak. K fotce připsala popisek „Zlepšit si náladu!“

Štíhlou figuru jí v komentářích pochválila i herečka Eva Holubová. „Já bych ji měla, už kdybych koukla do zrcadla, tedy být Tebou! Jsi krásně štíhlá! Ten pas! Sluší Ti to! Už vím, nač se zaměřím,“ nešetřila Holubová slovy chvály.

Postavu si musela vydřít

Formanová otevřeně přiznala, že na sobě musela makat, aby takhle vypadala. Svěřila se, že nejedla pizzu, hranolky ani těstoviny.

Také se přiznala, že cvičí. „Je to holt nekonečný,“ postěžovala si krásná vdova na sociálních sítích. A my musíme uznat, že jí to opravdu velmi sluší.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz