Zpěvačka Mel B skloubila rodinu se zdravým životním stylem. Takto shodila přebytečná kila

Zdroj: Andrea Raffin / Shutterstock.com

Bývalá členka britské dívčí skupiny Spice Girls, ve které vystupovala po boku legendárních jmen jako Victoria Beckham, Emma Bunton či Geri Halliwell, prozradila, jak se stravovala, když chtěla zhubnout.

Během několika posledních let totiž trojnásobná maminka a zpěvačka Mel B, kterou by po celém světě neznal asi jen málokdo, dokázala zhubnout neuvěřitelných 16 kilogramů.

Člověk by měl milovat a respektovat sebe sama

Podle Mel B je nejdůležitější naučit se milovat a respektovat sebe sama. Člověk si to musí nejdříve srovnat v hlavě a dostat se do psychické pohody, díky čemuž se naučí respektovat své tělo. Poradila také, že by se člověk neměl hnát za cílem za každou cenu a měl by umět také odpočívat.

Mel B prozradila, jak najít rovnováhu mezi životem a fitness

Bývalá členka britské hudební skupiny pro deník womenshealth.com prozradila, že ve snaze najít rovnováhu mezi běžným životem a zdravým životním stylem je to hodně o balancování. Zároveň dodává, že ne vždy se to povede a je to naprosto v pořádku. Jediné, co můžete udělat, je to zkusit, poradila.

Jelikož je to trojnásobná maminka, musela se naučit skloubit cvičení s péčí o své tři děti. Proto se naučila vstávat brzy ráno, zatímco její děti ještě spí. „Před sedmou hodinou ranní si zacvičím a pak se pustím do svých denních povinností mámy,“ vysvětlila.

Jak se jí podařilo zhubnout?

Mel B považuje za základ úspěchu hlídat si to, co během dne sní. Snaží se stravovat střídmě, ale zároveň si čas od času dopřeje i nějakou nezdravou dobrotu. Pro deník dailymail.co.uk prozradila, že nejlepším trikem, jak jíst zdravě, je naplánovat si jídlo den předem.

Mimo jiné se také svěřila, co během jednoho dne asi tak sní. Ráno začne našleháním rychlého smoothie s kokosovou vodou, řeckým jogurtem a libovolným ovocem, které má zrovna po ruce, často jsou to třeba banány. K obědu si dává tmavý žitný avokádový toast s listovým zeleným salátem a k večeři má ráda grilované kuře s trochou restované zeleniny.

„Během dne svačím směs para ořechů, mandlí a ovoce,“ svěřila se Mel B. „Snažím se každý druhý den po večeři omezit příjem čokolády na dva čtverečky,“ dodala.

Vybírejte potraviny bohaté na živiny

Podle této oblíbené zpěvačky je zároveň velmi důležité, aby se váš jídelníček skládal z potravin, které jsou bohaté na živiny. Zaměřte se na to, abyste si stravu poskládali z jídel, která vám dodají dostatek energie, kterou budete moci čerpat i několik hodin poté, co dané jídlo sníte. Nebudete pak mít nutkání scházet ze své vytyčené cesty.

Zdroj: dailymail.co.uk, womenshealth.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz