Změnila životní styl a vypadá neuvěřitelně. Neuvěříte, co pomohlo k dokonalé postavě Kelly Osbourne. Můžete vypadat stejně

Zdroj: Profimedia

Všichni si pamatují na roky, kdy byla Kelly Osbourne pořádně při těle. Jenže poslední měsíce dcera známého zpěváka fascinuje perfektní postavou. Nyní našla ideální zdravý životní styl, který jí vyhovuje a díky kterému ztratila opravdu hodně kilogramů. Jaká byla její cesta?

Kelly Osbourne konečně našla svůj styl, kdy se zbavila přebytečných kilogramů a vypadá fantasticky. Pomohlo jí přerušované stravování a rostlinné stravování. Každé ráno se probudí, dá si kávu a zelený džus, který je skvělý v tom, že během hubnutí posílí imunitu.

Rok 2020 je mým rokem

Tento džus popíjí během celého dne, a když má přerušovaný příjem, je pro ni velmi důležitý. Přerušovaný půst znamená, že jste 14 až 16 hodin bez jídla a poté si dáte nějaké zdravé jídlo během jedné hodiny.

Vaše tělo spaluje tuky a kila klesají. „Rok 2020 je můj rok,“ svěřila se v loňském roce svým fanouškům na Instagramu.

Během prvních dvou týdnů karantény zhubla přes tři kila a měla prý ještě více energie než předtím. „Začala jsem makat místo toho, abych tu ve strachu seděla,“ přiznala.

Od roku 2012 jí zcela veganskou stravu a naprosto to miluje. „Myslela jsem, že být veganem je nuda. Ale teď si jídlo užívám mnohem víc než předtím.“ Dříve bylo jídlo, drogy a pití alkoholu důvodem, proč ráno vstala. Dnes už to tak není. Nyní je závislá na cvičení, zdravém jídlu a zdraví obecně.

Cvičení je důležité

Kelly tedy nezapomíná ani na cvičení. Svěřila se do péče Lacey Stone, osobní trenérky, která jí sestavila program na míru. Ten obsahuje řadu dřepů, výpadů, cvičení s vlastní vahou. Kelly cvičí dvakrát až třikrát týdně. Nezapomíná ani na oblíbený cvik prkno.

Kombinuje kardio, jako je jogging či plavání, se silovým tréninkem. Podle osobní trenérky je tohle cesta k úspěchu. Zapomínat by se nemělo ani na pestrost. Jeden den cvičit v posilovně, druhý jít do přírody, třetí zkusit společné lekce a další třeba běhání či jízdu na kole nebo elektrokole. I když máte odpočinkový den, běžte se projít.

Vytrvejte

Stone zdůrazňuje, že klíčem k dlouhodobému hubnutí je pomalá a postupná cesta. Je normální, když výsledky neuvidíte hned. Důležité je neztrácet naději, jen si udržet své návyky, cvičit a žít zdravě.

„Když poprvé začnete cvičit, vaše tělo je v šoku. Možná začnete hubnout, ale vaše tělo zadržuje vodu, takže to vypadá, že váha stojí a vy nic nehubnete. Je důležité se tím nenechat odradit,“ povzbuzuje ostatní trenérka. Kelly Osbourne je důkazem, že trpělivost přináší růže.

Zdroj: The beet
Autor: Tereza Šlindrová

Přidat na Seznam.cz