Charlieho andílci v kuchyni: Cameron Diaz a Drew Barrymore, jak je neznáte

Zdroj: Profimedia

Film z roku 2000 s názvem Charlieho andílci ocení všichni příznivci napětí a legrace. Mysteriózní americká komedie vešla do dějin především díky trojici hlavních hrdinek, které si zahrály Lucy Liu, Drew Barrymore a Cameron Diaz. Poslední dvě jmenované jsou ale kromě hereček také skvělými kuchařkami.

Většina žen má vaření tak nějak v krvi. A to, že se některé věnují dalším věcem, neznamená, že si na nějaký ten čas v kuchyni neudělají prostor. Diaz a Barrymore se před nedávnem sešly na instagramovém přímém přenosu, kde divákům ukázaly, že se experimentování nebojí.

Možná je znáte jako půvabné agentky Dylan a Natalii, tušili jste ale, jak tyhle dvě kočky, které na přelomu století ohromily diváky svým výkonem, válí v kuchyni? Jejich rodiny se doma rozhodně špatně nemají.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Zavzpomínaly na natáčení

Během přímého přenosu, při kterém herečky divákům představily hned několik receptů, si také našly čas, aby společně zavzpomínaly na staré časy. Mluvily o natáčení Charlieho andílků, ale i o běžných situacích ze života.

Herečky se přiznaly, že jsou dlouhodobými kamarádkami a potkaly se už před třiceti lety. „Bylo mi 14 a Cameron bylo 16, když jsme se poprvé potkaly v kavárně,“ vypráví Barrymore.

„Je to moje nejlepší kamarádka a někdy ji považuji přímo za sestru. I po třiceti letech máme stále o čem mluvit. Člověk by si myslel, že se po takové době vyčerpají témata, ale u nás to nehrozí,“ směje se.

Herečky jsou spolu v kontaktu nejen osobně, ale hodně také online. Obě přiznaly, že když se ráno oblékají, posílají si vzájemně selfíčka a fotky oblečení ve skříni, radí si s výběrem outfitu a řeší spolu úplně všechno.

Naučila mě vařit

Drew Barrymore se v živém vysílání přiznala také k tomu, že většinu receptů, které dnes připravuje, ji naučila právě Cameron Diaz. Když spolu jezdily po natáčeních, často prý spolu trávily čas v hotelech.

„Byla to vždy Cameron, která vařila. Já jsem se spíš dívala, bála jsem se, že něco pokazím. Po čase jsem ale začala mít sebevědomí a zkoušela jsem recepty doma. A ukázalo se, že na tom nejsem tak zle,“ vypráví.

I tak je ale podle slov Barrymore Cameron Diaz mnohem lepší kuchařkou než ona. V kuchyni je prý doslova bohyně. I po letech jí kamarádka občas zavolá, aby ji požádala o radu.

Vaření je naše láska

„Jídlo milujeme obě dvě. Samozřejmě se snažíme konzumovat nezdravé věci s mírou, nebojíme se ale jednou za čas si pořádně dopřát,“ přiznávají herečky. „Ale nejlepší je vždy to, co si člověk sám připraví doma.“

Podle všeho Cameron Diaz i Drew Barrymore čas strávený v kuchyni milují, zvlášť když vaří spolu. Nejlepší na tom všem je, když výsledek chutná těm, pro které uvařily.

„Naše přátelství je spojeno velkými i drobnými věcmi, které společně prožíváme. A pobyt v kuchyni je jedním z nich. U nás nejde o žádnou hollywoodskou pohádku, ale o skutečně pevné pouto,“ dodala v závěru vysílání Barrymore.

Zdroj: people.com, ČSFD, wikipedia.org
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz