Taylor Swift se rozhodla, že naučí svou kamarádku vařit. Prozradíme vám, jak to dopadlo

Zdroj: Profimedia

Zpěvačka St. Vincent se nedávno svěřila, že v minulosti se jí zpěvačka Taylor Swift snažila naučit vařit. Její pokusy o vaření totiž byly tak špatné, že se jí její přátelé dokonce smáli. Taylor se ale rozhodla, že v tom svou kamarádku nenechá a naučí ji se v kuchyni pořádně otáčet.

St. Vincent se se vzpomínkou svěřila v podcastu Table Manners, který má Jessie Ware. Ona sama si vždycky jídlo raději objednala, protože o svém kuchařském umění neměla valné mínění. „Byl to rok 2015 a Taylor mě pozvala k sobě domů, aby mě naučila uvařit steak s chřestem a květákem. Nebo něco takového. Bylo to od ní velmi milé, protože já neuměla udělat vůbec nic. Tak se rozhodla, že mi pomůže,“ přiznala St. Vincent.

Jídlo dopadlo odporně

St. Vincent, jejíž pravé jméno zní Annie Clark, se o pár měsíců později snažila své dovednosti uplatnit a pozvala k sobě pár kamarádů. V praxi to ale nešlo vůbec tak hladce jako slavné Taylor. „Moji přátelé se mi dodnes smějí. Květák byl prý syrový, steaky se nedaly rozkousat,“ smála se zpěvačka. Její přátelé patří do té skupiny lidí, kteří pracují v gastronomii a vaření je baví.

„Nic z toho, co jsem uvařila, se nedalo jíst. Připravila jsem jim hrozné jídlo. Posmívají se mi za to dodnes,“ přiznala St. Vincent s tím, že ji to ale moc netrápí. Kuchařské zkušenosti své slavné kamarádky od té doby ale nevyužila.

Rodina neměla peníze

St. Vincent se svěřila, že její rodina nikdy nebyla moc bohatá, takže většinou jedli zbytky. „Jedli jsme hlavně plechovky, protože jsme jídlo dostávali na příděl. Byly to různé divné věci z plechovek. Nevím sice proč, ale vždycky jsme si to užívali a nikdy jsme si nestěžovali,“ zavzpomínala na své dětství zpěvačka.

Někdy se dokonce stalo, že museli hledat jídlo v odpadcích. „Svou matku a nevlastního otce miluji, ale k jezení odpadků se vracet nechci,“ uzavřela své zážitky. Možná i to je důvod, proč se zpěvačka nikdy nestane vyhlášenou kuchařkou.

Zdroj: podcast Table Manners

Autor: Barbora Turková

Přidat na Seznam.cz