Nejlepší kamarádky za každých okolností. Neuvěříte, co všechno naučila Cameron Diaz v kuchyni Drew Barrymore

Zdroj:Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Potkaly se už před natáčením filmů Charlieho andílci a staly se z nich velké kamarádky. Cameron Diaz a Drew Barrymore se zbožňují a jsou nadšené, když spolu mohou trávit čas. A není to vždycky jen na velkolepých večírcích.

Holky se zabaví i v kuchyni

Přátelství Drew Barrymore a Cameron Diaz začalo ještě před natáčením prvního dílu úspěšného filmu Charlieho andílci v roce 2000. Obě hvězdy se stále potkávají, jen už to není na divokých večírcích, ale spíše v kuchyni. Společnost jim tak dělají pánvičky, hrnce, fritézy a trouby. Během pandemie se často spojovaly prostřednictvím Instagramu s fanoušky, aby jim o svém přátelství prozradily víc.

Sdílí spolu všechno

Nejlepšími kamarádkami jsou už neuvěřitelných třicet let. „Když jsme se potkaly, mně bylo čtrnáct a jí šestnáct.

Pracovala jsem v kavárně a byla jsem začínající modelka. Je to stále moje besties a něco jako sestra,“ svěřila se Drew a Cameron jí hojně přitakávala. „Cameron a já máme tendence si vzájemně hodně psát,“ dodala herečka.

„Posíláme si navzájem videa ze svých skříní, jak se oblékáme či sdílíme různé informace. To je naše forma komunikace, povídáme si o všem,“ svěřila se Drew. Byla to právě Cameron Diaz, která naučila svou kamarádku vařit. Stalo se tak v době, kdy spolu bydlely a společně cestovaly po celém světě. „Ona byla vždycky tou nejlepší kuchařkou. Někdy jsme bydlely v hotelu a ona mě učila, jak udělat tu nejlepší omáčku na těstoviny. Znám její život v kuchyni,“ směje se Drew.

Jídlo rovná se láska

Právě kuchyně je jejich společným nejoblíbenějším místem. „Hlavní složkou je jídlo. To je můj jazyk lásky,“ dodala Cameron. Drew přiznala, že jejich přátelství si prošlo mnoha zkouškami. Společně zažily narození dětí, smrt, manželství, rozvody, cestování. Nic z toho je ale nepoložilo.

„To, co na našem přátelství miluji, je fakt, že jsme společně byly u svých velkých i malých okamžiků. Důvod, proč jsme tak dobré kamarádky, je ten, že naše životy jsou skutečné. Není to žádná hollywoodská pohádka,“ přiznala Drew v září roku 2020, když si pozvala Cameron Diaz do své show The Drew Barrymore Show.

Obě kamarádky si v roce 2000 zahrály ve filmu Charlieho andílci a na úspěch navázaly ještě v roce 2003 druhým dílem Charlieho andílci: Na plný pecky. Třetí kráskou do party byla Lucy Liu.

Zdroj: People.com
Autor: Barbora Turková

Přidat na Seznam.cz