Woody Harrelson se oddává veganské stravě. Dokonce k ní inspiroval další celebritu

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock

Woody Harrelson je charismatický herec nominovaný na Oscara za brilantní herecký výkon ve filmu Lid versus Larry Flynt. V něm si zahrál hlavní roli, tedy postavu erotického nakladatele Larryho Flynta a právě díky této roli se vyšvihl na vrchol popularity.

Mohli jsme ho ale vidět i v mnoha dalších filmech. Namátkou zmíníme například Venom 2, Solo: Star Wars Story, Hunger Games nebo Kamarád taky rád.

Na svůj věk stále vypadá velmi dobře

Ačkoli Woody letos v červenci oslaví už jednašedesáté narozeniny, rozhodně patří mezi herce, kteří s věkem zrají jako víno.

Málokdo by mu totiž hádal takový životní milník a je pravdou, že Woody rozhodně vypadá mladší. Čemu za to vděčí?

Sám připisuje mladistvější vzhled způsobu stravování, který si již před lety vybral a který si nemůže vynachválit.

Jak se stravuje?

Woody Harrelson je vegan. Tímto způsobem stravování se ale nezačal řídit jen proto, aby ve svém věku působil mladistvějším dojmem.

Ve veganské stravě hledá energii. A ta se mu díky jídelníčku založenému na rostlinných produktech vrací ve velkém.
Preferuje syrovou stravu.

Woody se netají tím, že jí vegansky, ale ještě mnohem raději dává přednost syrové stravě. I pro tohle rozhodnutí má vysvětlení.

„Pokud si dám vařené jídlo, cítím, jak mi ubývá energie,“ řekl livekindly.co. Proto preferuje syrovou stravu, která ho napumpuje energií. Tu potřebuje nejen pro běžný život, ale především pro natáčení, které je kolikrát opravdu hodně náročné.

K veganství inspiroval i další hvězdu

Během natáčení Skleněného zámku se Woody Harrelson seznámil s další nadějnou filmovou hvězdou Sadie Sink. Tu můžete znát ze Stranger Things.

A právě Sadie Woody inspiroval k tomu, aby se i ona stala vegankou. Sám je veganem již více než třicet let a sympatickou herečku pro tento způsob stravování nadchl.

„Nikdy jsem si nemyslela, že bych se mohla stát vegankou. Pocházím z Texasu, moje rodina miluje maso a jí ho ve velkém,“ řekla herečka pro thebeet.com.

Po několika rozhovorech s Woodym se ale rozhodla, že to může minimálně zkusit. Veganská strava ji nadchla natolik, že už se nikdy nestravovala jinak než kombinací čistě rostlinných surovin.

O herci prohlásila, že o veganství mluvil tak nadšeně, že z jeho slov měla pocit, že přejít na veganskou stravu je vlastně jednodušší, než si myslí. Ačkoli na začátku dělala chyby, postupně se naučila proniknout do tajů veganské stravy a k normálnímu způsobu stravování už se vrátit nechce.

Zdroj: livekindly.co, thebeet.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz