Brad Pitt má zvláštní zvyk: Rád jí a není to žádné tajemství, praktikuje to ale v každém filmu

Zdroj: Profimedia

Málokdo by nevěděl, kdo je Brad Pitt. Fantastický herec a charismatický muž, kterého si mnoho lidí spojuje s nádhernou herečkou Angelinou Jolie. Na filmovém plátně jsme ho mohli vidět nesčetněkrát. Na svém kontě má desítky filmů – ať už jako hlavní nebo vedlejší postava.

Brad Pitt je bezesporu šikovný herec, který dokáže věrohodně ztvárnit každou roli, kterou dostane do ruky. Věděli jste o jeho zvláštním zvyku, který se promítá prakticky do každého filmu, v němž jsme Brada mohli vidět?

Brad Pitt rád jí

Není žádným tajemstvím, že Brad miluje jídlo a rozhodně není líný se najíst. Dopřává si nejen v osobním životě, ale často také v práci.

Samozřejmě se udržuje v kondici, což ostatně můžeme vidět, kdykoli se Brad někde blýskne. I ve svém věku vypadá zatraceně dobře.

Nic to ale nemění na tom, že jídlo zbožňuje a nehodlá se ho vzdávat ani tehdy, kdy je zrovna na place a natáčí další filmový trhák.

V každém filmu jí

Viděli jste některý film s Bradem Pittem? Pokud patříte mezi všímavější jedince, pak jste možná zpozorovali, že Brad má takový zvláštní zvyk.

Jaký? V každém filmu ho můžeme vidět, jak něco jí. Opravdu. Za svoji kariéru již hrál v několika desítkách filmů a prakticky v každém z nich byla scéna, ve které něco pojídal.

Šel na to chytře

Bradovi se podařilo svoji vášeň k jídlu a natáčení filmů spojit velmi fikaným způsobem. „Jí ve filmech, protože rád jí, ale také proto, že jeho postavy někdy potřebují jíst,“ odhaluje joe.ie. Záhada je tím pádem vyřešena.

Není to tak, že by herci během natáčení trpěli hladem. Je jasné, že i během jednotlivých scén jsou pauzy na jídlo.

Bradovi to očividně nestačí a jídlo si tak pokaždé „vyžádá“ i v určitých scénách. Musí se mu nechat, že dosáhl svého.

Co si rád dopřává?

Ať už si pustíte kterýkoli film s Bradem Pittem, s největší pravděpodobností ho uvidíte něco jíst. Ve filmu Legends of the Fall z roku 1994 si pochutnal na šunce, bramborách i sklence červeného vína.

Ve filmu Sedm let v Tibetu, který měl premiéru v roce 1997, v jedné scéně přímo naservírovali Bradovi misku polévky.

Legendární snímek Seznamte se, Joe Black z roku 1998 nebyl výjimkou. Tady si podle webu insider.com Brad pochutnal na sendviči, neodolal slanině, vejcím ani arašídovému máslu.

Zdroj: joe.ie, insider.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz