Vlastina Svátková sice zhubla rychle, ale padaly jí vlasy. Teď raději sází na intuitivní stravování

Zdroj: Nextfoto

Herečka Vlastina Svátková je spíše drobná a křehká žena. Sama o sobě tvrdí, že se ráda udržuje v kondici, ale žádné speciální omezování v jídle nemá. Sází prý na takzvanou intuitivní dietu.

Před pár týdny měl premiéru snímek #annaismissing. Vlastina Svátková podle serveru Kondice prozradila, že musela přibrat 10 kilogramů, aby si v něm mohla zahrát. Dříve prý herečka držela různé diety, aby se udržovala v kondici, pak s tím ale přestala.

Padaly jí z toho vlasy

V roce 2016 se nechala Svátková slyšet, že žádné diety už nikdy dodržovat nehodlá.

„Protože jsem byla v dospívání opravdu jedlík, naznačovalo mi moje okolí, že bych měla trochu zhubnout. V ten okamžik jsem se začala zajímat o diety a hubnout a šlo mi to hrozně rychle, protože jsem k tomu přidala i cvičení,“ vysvětlila v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

Doplnila ale, že se to nedalo vydržet dlouho, protože byla unavená a také jí začaly padat vlasy. A tak se rozhodla s nějakými dietami skončit. I tak je křehkou a spíše drobnější ženou, která naopak musí sem tam nějaké to kilo nabrat.

Sází na intuitivní stravování

Svátková říká, že je velkou milovnicí jídla. Její muž je prý vynikající kuchař, který jí dělá v tomto ohledu velká pomyšlení.

„Bavily jsme se zrovna s kamarádkou, která se divila, že si nevážím jídlo nebo nepočítám kilojouly. Ale já jsem to nikdy nedělala, nemohla bych tak žít,“ uvádí herečka pro server Kondice a doplňuje, že jednoduše sází na intuitivní stravování.

Samozřejmě se prý věnuje sportu, dělá to ale především proto, aby byla zdravá a udržela se celkově v kondici, nikoli proto, aby byla hubená.

Zdroj: Kondice, Blesk pro ženy, Jíme to

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz