Vlastina Svátková má doma muže, který umí vařit. V kuchyni už se neztratí ani synové

Svatkova
Zdroj: Profimedia

Herečka Vlastina Svátková má sice postavu jako lusk, ale její vztah k jídlu je veskrze kladný. Ráda si zajde i na festivaly jídla a považuje se za velkého gurmána. Vlastina také prozradila, jak to má s dietami a jakým způsobem se o sebe stará.

Bez diet, ale s disciplínou

Herečka tvrdí, že na sebe není přísná, ale už má vyzkoušeno, co jejímu tělu dělá dobře, a podle toho si jídlo vybírá. Nepřejídá se, ale když má na něco chuť, tak si i ráda zamlsá, jen si bere menší porce. Drží si tak rovnováhu těla a cítí se dobře.

Jako odměnu za trochu disciplíny má štíhlou postavu a nemusí držet diety nebo jinak své tělo trápit. Jak řekla v rozhovoru pro iDNES, užívá si života.

Přítel je v kuchyni jako ryba ve vodě

Poté, co jí během pandemie krachlo druhé manželství, chvíli si od vztahů odpočinula a dnes už vyráží do společnosti po boku nového přítele. Ten je podle slov Vlastiny hotový poklad, protože rád vaří. V kuchyni se tak mohou střídat, podle toho, jak má kdo čas.

Vlastinu muži, kteří se umí v kuchyni otáčet, přitahují a považuje to za hodně sexy. Už její otec byl kuchař a ona si tento zvyk muže v kuchyni přenesla i do svého života. Muž v kuchyni se jí líbí a imponuje jí to. Navíc je to i praktické.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený VLASTINA SVÁTKOVÁ (@vlastinasvatkova)

Považuje za praktické naučit i syny kuchařským základům

Dokonce k vaření vede i své syny a už od útlého věku je vodí na kroužek vaření. Jak rostou, získávají zručnost a ten nejstarší už si v kuchyni dobře poradí. Navíc synové mají vaření rádi a dělají to s láskou. Herečka je tak doma jediná, kdo vaří proto, že musí. Naštěstí se mohou ve vaření střídat a pomáhat si a za to je vděčná, šťastná a oceňuje to.

O synech tvrdí, že se jim vaření jednou bude hodit a jejich partnerky to určitě ocení. Nejstarší patnáctiletý syn už zvládne uvařit sám. Může tak sourozencům udělat jídlo, když ona nebo její partner Honza nemají čas. Možná jí jednou snachy poděkují za nápad naučit syny otáčet se v kuchyni a oni to zase budou mít u děvčat snadnější, protože vlastnoručně uvařená dobrá večeře udělá dojem.

V klidném období nabírá sílu na zlé časy

Vlastina Svátková teď prožívá hezkou životní etapu, kdy se jí daří v práci i v soukromém životě. Nechce to však zakřiknout, a navíc už se poučila z minulosti, že se vše může velmi rychle změnit.

„Já tak opatrně a jemně vykračuji životem a jsem vděčná za to, co je teď. Ale vím, že život pořád přináší nějaké zkoušky a výzvy. Bezstarostný nebude nikdy. Takže jsem v té vnitřní síle připravená na všechno, co přijde. Ale zároveň pokorná a vděčná za to, co mám teď,“ svěřila se v rozhovoru pro iDNES.

Po dvou rozvodech už pochopila, že to má v životě jako na houpačce. Dobré časy střídají ty horší, a tak si teď vychutnává období, kdy si může vydechnout a nabrat sílu, aby se připravila na případné další problémy, které mohou přijít. Ale zároveň říká, že je jí jasné, že v tom není sama a starosti mají občas všichni. Teď si chce ovšem život s o 12 let mladším přítelem, který má rád její děti, užít.

Zdroj: iDNES, Šíp

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz