Herečka Martina Randová vyzkoušela v minulosti vínovou dietu. Byla při ní neustále opilá

Zdroj: Nextfoto

Do povědomí diváků se zapsala jako Heluš ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, nyní ji můžeme vídat v roli Kateřiny Dubovské v neméně oblíbeném seriálu Ulice. Martina Randová je žena se srdcem na správném místě, stále dobře naladěná a ve většině případů ji potkáte s úsměvem na rtech.

O Martině Randové je mimo jiné známé i to, že za svůj život vyzkoušela už mnoho diet. Prošla si díky nim světlejšími i stinnějšími obdobími.

Držela vínovou dietu

Jedna z diet, o které Martina Randová netají, že ji svého času dodržovala a snažila se s její pomocí zhubnout, je tzv. vínová dieta.

Pro deník Super oblíbená česká herečka přiznala, že při této dietě byla neustále opilá. Zároveň se svěřila, že v posledních letech ochutná alkohol jen velmi zřídka. Dopřeje si ho jen jednou do roka.

„Čeká mě to zrovna příští týden. U sestry na chalupě si dám jednou za rok panáka a pořádně se opiju. Pak se z toho další rok léčím,“ smála se herečka, které alkohol vůbec nechybí. „Měla jsem hrozně blbé kocoviny. Nechutnalo mi to a zjistila jsem, že mi alkohol nikdy ani chutnat nezačal,“ svěřila se Martina deníku.

Věčná dietářka

Martina Randová zkusila už mnoho diet a přiznává, že některé z nich byly nesmyslné, jiné zase pěkně bláznivé. Byla mezi nimi některá, která jí skutečně pomohla zhubnout?

„Ze všech mých nesmyslných diet mi pomohla dělená strava. Tedy S. P. L. K., ‚sestry‘ dietářky pochopí, že je to strava podle Lenky Kořínkové,“ přiznala v rozhovoru pro web.

Zkoušela jíst i vařené zrní, díky čemuž skutečně zhubla, ale podobně jako krabičková dieta s pěti jídly denně to pro ni nebylo to pravé ořechové.

Zdroj: Super, prozeny.blesk.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz