Večeře podle Mahuleny Bočanové. Ideální rychlovka se samými dobrotami

Zdroj: Nextfoto

Mahulena Bočanová není jen krásná a charismatická česká herečka, ale také milující maminka, která by pro svoji dceru Mariánku udělala všechno na světě. Tyhle dvě totiž pojí nejen silné pouto matka a dcera, ale také nemoc, kterou Mariánka od narození trpí.

Dceru Mariánku má Mahulena Bočanová s producentem Viktorem Mrázem, se kterým tvořili manželský pár v letech 2001-2009. Mariánka trpí lehkou formou autismu, to jí ale nebrání naplno si užívat života po boku své nejlepší kamarádky – maminky. Společně totiž dělají úplně všechno, třeba i vaří. A na jeden z oblíbených receptů Mahuleny a Mariánky vám dáme tip i v dnešním článku.

Rychlá dobrota, kterou si oblíbíte

Mahulena Bočanová se umí otáčet nejen jako herečka a matka, ale také jako kuchařka. Svědčí o tom některé z příspěvků na její sociální síti, kde s fanoušky tu a tam sdílí i něco dobrého k snědku.

Společně s dcerou Mariánkou, která je díky své nemoci i ve dvaceti letech na úrovni pětiletého dítěte, milují recept, který pojmenovaly „Cikánské fondue“.

Jídlo na svátky i na Vánoce

Mahulena a Mariánka si tenhle recept s oblibou připravují jak na svátky, tak třeba i na Vánoce. Herečka se ale netají tím, že si na tomhle jídle dokáže pochutnat kdykoli během roku.

Výhodou tohoto receptu, na který nedá Mahulena ani Mariánka dopustit, je fakt, že do náplně můžete vždy přidat něco jiného a rázem vás pohltí nové chutě.

Zkuste recept podle Mahuleny Bočanové

Na svém Instagramu sdílela Mahulena Bočanová tip na super rychlovku s názvem Cikánské fondue. Na tento recept potřebujete kulatý chléb, slaninu, cibuli, tavený sýr, lučinu, smetanu, papriku, tvrdý sýr, jogurt a vajíčko.

„Chlebu odříznete čepičku a naplníte ho vším, co zbude v lednici, nebo co doma prostě najdete a chutná vám,“ radí Mahulena v příspěvku na sociální síti Instagram. Zkuste tuhle mňamku i vy.

Zdroj: Instagram, Lifee.cz, zeny.iprima.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz