Šárka Vaňková je v jednom kole. I díky tomu drží váhu okolo 50 kilogramů už několik let

Zdroj: Nextfoto

Její kariéra započala v roce 2004, kdy jsme ji mohli spatřit jako jednu z účinkujících televizní show SuperStar. Tam to dotáhla poměrně vysoko, nakonec skončila druhá, když ji ve finále porazila Aneta Langerová.

Možná si Šárku Vaňkovou pamatujete jako ztřeštěnou puberťačku, do které má teď ale pořádně daleko. Jak teď Šárka vypadá a jaký je její život?

S přibývajícími roky neztrácí na půvabu

Šárce už je dnes pomalu dvakrát tolik, kolik jí bývalo v dobách, kdy se dostávala do povědomí milionů diváků v České republice.

Změnu na její figuře byste ale i po letech hledali jen stěží. Šárka je pořád stejně půvabná a drží si dokonalou štíhlou linii.

Netají se tím, že už několik let drží svoji váhu pohybující se kolem 50 kilogramů. Za svoji skvělou postavu vděčí nejen jídelníčku, ale i vysoké aktivitě. Jen tak totiž neposedí.

Je pořád v jednom kole

Nejen teď v létě má Šárka Vaňková opravdu napilno. „Jezdím aktuálně hodně koncertů s kytaristou, to znamená, že jsem pořád v zápřahu. Občas se nestíhám pořádně najíst, ale pokud jde o stravu, vyhýbám se masu, uzeninám, ale paradoxem je, že obecně se traduje, že po sacharidech se tloustne, těm se ale já nevyhýbám, naopak je k životu potřebuji a už několik let si držím váhu okolo 52 kilogramů,“ prozradila Šárka Vaňková pro web zivotvcesku.cz.

Vypadá opravdu dobře

Když bylo Šárce 16 let, díky účinkování v show SuperStar poblouznila srdce nejednoho chlapce sedícího u televizní obrazovky.

Na jejím vzhledu se ani po letech nic nezměnilo, ba dokonce právě teď vypadá lépe, než kdy jindy. Sympatické blondýnce to opravdu moc sluší.

Miminko stále v nedohlednu

Šárka už má věk na to, kdy by mohla s partnerem založit rodinu. Miminko ale stále nečeká a dle svých slov si ani není jistá, zda je na to právě teď ta vhodná doba.

„Sice bych asi měla nejvyšší čas, ale to je otázka. Já nevím, nechávám to prostě osudu. Když to přijde, tak samozřejmě se k tomu postavíme čelem, a když to nepůjde, tak se z toho taky hroutit nebudeme,“ svěřila se bývalá finalistka Šárka Vaňková deníku Blesk.

Zdroj: zivotvcesku.cz, Extra, Blesk

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz