Tajemství dokonalého pohledu Audrey Hepburn: Zkuste její kosmetické triky

Zdroj: Shutterstock.com

Audrey Hepburn byla herečka, která inspirovala ženy po celém světě. Byla vzorem nejen v módě, ale také v líčení. Některé její kosmetické triky rozhodně není na škodu odkoukat a aplikovat i dnes.

Audrey Hepburn byla nepopsatelně krásná. Stala se idolem šarmu, noblesy i charismatu. Odhalte společně s námi její oblíbená beauty pravidla a osvojte si je.

Červená rtěnka je klasika

Namalovat si rty načerveno? Na to si jen tak některá žena netroufne, co si budeme povídat. Rudé rty jsou zkrátka pro mnohé ženy až příliš výrazné.

Nikoli však pro Audrey. Ta se jisté provokace v podobě červené rtěnky nezalekla, ba spíše naopak. Nebála se ji nosit a nosila ji s hrdostí.

Dokonalý pohled

Málokdo by v jisté době dokázal odolat jejímu dokonale uhrančivému pohledu. Není tajemstvím, že si Audrey Hepburn dávala záležet na zvýraznění svých mandlových očí.

Málokdo ale ví, že perfektnímu pohledu hodně obětovala. Jak? Po nanesení řasenky pečlivě s pomocí pinzety oddělila každou řasu zvlášť.

Husté obočí

Nechat si hustě rostoucí obočí? Pro většinu žen něco naprosto nepředstavitelného. Mnoho žen totiž žije v představě, že obočí musí být dokonale tenké.

Audrey Hepburn by vám to, milé dámy, ukázkově vysvětlila. Nebála se totiž obličej orámovat hustou klenbou obočí. Neostýchejte se ho ani vy.

Odličování nepodceňujte

Zatímco líčení je pro většinu žen samozřejmostí, protože bez make-upu by některé nevyšly ani pár metrů před dům k popelnici s pytlem odpadků, když dojde na odličování, už tomu většina z nich až tolik nedá.

I tady by Audrey varovně vztyčila ukazováček a rázně by řekla, že takhle tedy ne. Odličování bylo v jejích očích naprostým základem a nutností.

Suchá pleť

Věděli jste, že Audrey Hepburn celý život bojovala se suchou pletí? Na jejím zevnějšku byste to možná nepoznali, ale bylo tomu skutečně tak.

Proto nedala dopustit na kvalitní hydratační krémy a vyživující oleje, se kterými o svoji suchou pokožku náležitě pečovala.

Zdroj: Marianne, Vogue

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz