Tori Spelling popírala, že by měla problémy s jídlem. Její váha však šla strmě dolů

Zdroj: DFree / Shutterstock

Tuhle blondýnku si možná většina z vás pamatuje spíše jako Donnu z populárního seriálu Beverly Hills 920, který byl svého času obrovským hitem a hltali jej především teenageři po celém světě.

Herečka si prošla nejen slávou, ale také nechtěnou pozorností paparazzi, kteří chtěli ulovit každičkou pikantnost z jejího soukromého života. Svého času se povídalo, že má Tori problémy s jídlem, ta to ale statečně popírala.

Její vztah zasáhla nevěra

První zprávy a obavy fanoušků o Toriino zdraví se začaly objevovat již někdy v roce 2014. Tehdy totiž vyšel najevo románek jejího partnera Deana McDermotta s Emily Goodhand.

Nevěra zasáhla nejen samotnou Tori, ale bolest ze zklamání společně s ní prožívali také její zarytí fanoušci.

Ti si začali všímat, že Tori po skandálu s partnerovým poměrem přestala jíst a začala výrazně hubnout.

Má problémy s jídlem?

„Herečka výrazně zhubla a objevily se zprávy, že z velké části přestala jíst v důsledku stresu,“ zmiňuje thefix.com.

Stres byl vyvolaný nejen odhalenou nevěrou, ale také dvěma nepříliš úspěšnými reality show. To všechno se podepsalo na hereččině psychice.

Blízké zdroje tehdy informovaly, že se herečka cítí sama, že upadla do deprese. Kolovaly zprávy o tom, že byla vždycky hodně žárlivá, ale poté, co vyšla najevo nevěra, kleslo její sebevědomí na minimum.

Maximálně 500 kalorií denně

Nebylo se čemu divit, že Tori neměla chuť k jídlu. Právě přišla na to, že ji partner podváděl a taková zpráva by zamávala s každým.

Jenže obavy a spekulace o tom, že začala trpět poruchou příjmu potravy, neustávaly. Ba spíše naopak.

Do médií se dostávaly informace od blízkých lidí samotné Tori. Jeden z nich prý uvedl, že do sebe herečka dostane maximálně 500 kalorií denně a i to je pro ni úspěch.

„Její děti jedí víc než ona. Jako by měla fobii z jídla,“ cituje slova Toriina blízkého člověka thehollywoodgossip.com.

Problémy s jídlem popírala

Ačkoli byl na Tori úbytek váhy viditelný, nadále statečně popírala, že by měla problémy s jídlem. Fakt, že pohubla, odůvodňovala tím, že je ve stresu a nemá chuť k jídlu.

Přesto svého času působila jako člověk, který se pere s démonem v podobě poruchy příjmu potravy. Tori ale nikdy nepřiznala, že by tomu tak bylo.

Zdroj: thefix.com, thehollywoodgossip.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz