Topmodelka Naomi Campbell jí pouze jednou denně. Podle svých slov rozhodně nehladoví

Zdroj: magicinfoto / Shutterstock

Naomi Campbell je britská topmodelka, herečka, zpěvačka a spisovatelka. Ve svém věku 53 let vypadá skvěle. Je to samozřejmě i díky tomu, že na sobě pracuje a během svého života měla i fáze, kdy dodržovala opravdu přísné jídelní režimy.

V roce 2020 Naomi Campbell v médiích přiznala, že jí pouze jedno jídlo denně. Díky tomu si prý udržuje dokonalou figuru. Má to ale samozřejmě také mnoho pravidel týkajících se toho, o jaké jídlo se jedná a kdy přesně ho konzumuje.

Oběd je má večeře

Sama Naomi kdysi podle webu Daily Mail uvedla: „Pravidelně si dávám oběd. Je to ale spíše taková moje večeře, protože jím pouze jednou denně.“

Topmodelka tehdy řekla, že si dopřává jídlo bohaté na živiny a vitamíny, které je sice vydatné, do večera ho ale dokáže strávit. Doplnila, že hlad nikdy nemívá.

„Jím tehdy, když se začnu cítit prázdná. A to je obvykle právě v době okolo oběda,“ vysvětlila. Podobnou dietu jako ona v minulosti podle webu Life & Style vyzkoušeli také Jennifer Aniston nebo David Beckham.

Jeden den na hřešení

Každou neděli během své diety si Naomi dopřávala takzvaný treat day, tedy den, kdy může trochu zhřešit. Přiznala se, že si tehdy ráda dávala dorty a sladké dezerty, které jí během týdne chyběly nejvíc.

„Naopak některé dny se ale cítím na to, že jíst nebudu vůbec. Stávalo se mi, že jsem si dala během dne jen vodu nebo čerstvý pomerančový džus,“ svěřila se před lety.

V současné době je Naomi vegetariánkou. Drží se svého pravidla, že jíst by měla pouze tehdy, když má hlad. Stále tak dodržuje svůj režim jednoho jídla denně. Už v něm ale není tolik striktní a někdy si dopřeje jídel více.

Zdroj: Life & Style, Daily Mail, Hello!, Marca

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz