Tomáš Töpfer býval obézní. Zhubl díky polovičním porcím

Zdroj: Nextfoto

Asi každý ho zná jako vrchního strážmistra Karla Arazíma z divácky oblíbeného seriálu Četnické humoresky. Právě odtud si jej pamatujeme jako tělnatého sympaťáka, do kterého má dnes hodně daleko.

Tomáš Töpfer si během svého života prošel nejednou proměnou, co se hmotnosti týče. Nyní byste ale v pohublém pánovi známého herce a ředitele Divadla na Vinohradech hledali jen stěží. Zhubl totiž tak, že je prakticky k nepoznání. Jak toho docílil?

Postavil se čelem své obezitě

Hvězda seriálu Četnické humoresky není jedinou známou osobností, která se během svého života potýkala s nějakými těmi kily navíc.

Tomáš Töpfer se netají tím, že bojoval s obezitou. Pamatujeme si jej jako chlapíka při těle, jehož šibalský úsměv podlomil kolena nejedné fanynce.

Šibalský úsměv sice Tomášovi zůstal, ale nadbytečná kila, se kterými se dlouhou dobu potýkal, jsou nenávratně pryč.

Dieta? Poloviční porce

Herec prozradil, že začal dodržovat přísnou dietu, která vedla k úbytku hmotnosti. A nutno uznat, že došlo k takové proměně, kterou rozhodně jen tak nepřehlédnete.

A jak se Tomášovi podařilo zhubnout? Za vším stojí poloviční porce. „Chtěl jsem to já sám. Jak se měří body mass index, přijdu vždycky na pravidelnou preventivní kontrolu a tam si to nařídím. Dokonce tam lžu, že jsem vyšší, než jsem, a vždycky mi vyšla obezita. Takže buď to mají rozbité, nebo to ukazuje správně, tak se chci dostat na normální hodnotu, kterou bych měl mít ve svém věku,“ řekl sám herec pro deník Expres.

Hvězda seriálů i filmů

I když si Tomáše Töpfera většina z nás pamatuje právě jako jednoho ze strážníků v seriálu Četnické humoresky, zabodoval i jinde.

Například v seriálu Život na zámku nebo ve filmu Jak básníkům chutná život. Herce jsme na televizních obrazovkách roky vídali „oplácaného“, o to více je jeho aktuální proměna dechberoucí. Tomáš musel prokázat silnou vůli a za tu si určitě zaslouží palec nahoru.

Zdroj: Expres, Extra

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz